Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Promosyon T Shirt Renkleri Modelleri

20.06.2019
2 görüntülenme
Promosyon T Shirt Renkleri Modelleri
Promosyon T shirt Renkleri Modelleri Fiyatları

Promosyon T shirt modelleri sıcak yaz mevsiminde en revaçta olan tekstil promosyon ürünleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Bir çok firma gerek kendi çalışanlarına iş elbisesi olarak kullanılması amacıyla gerekse de müşterilerine hediye, reklam amaçlı vermek üzere tişört imalatı yaptırmaktadır. Promosyon olarak kullanılmakta olan tshirt çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürün bisiklet yaka tişört, sıfır yaka tişört ve yakasız tişört olarak bilinen ürün modelidir. Bu modeller genel olarak pamuk ipliklerden üretilen open end suprem ve penye kumaşlardan imal edilmektedir. Tişört fiyatları açısından da en ekonomik model olması tercih sebepleri arasında bulunmaktadır.

Bisiklet Yaka Tişört Renkleri

  • Beyaz – Siyah – Kırmızı
  • Mavi – Lacivert – Sarı
  • Turuncu- Turkuaz – Gri – Yeşil

Tişört Renkleri

Promosyon Tişört Renkleri

Toptan Tişört İmalatı

Tişört imalatı ve tişört satışımız toptan yapılmaktadır. Perakende ürün satışımız bulunmamaktadır. Özel üretim siparişleriniz için minimum sipariş miktarı 100 adettir. Hazır stoklu bisiklet yaka promosyon tişört modellerimiz için ise minimum sipariş adetimiz 30 adettir. Daha düşük adetlerde sipariş alamamaktayız. Toptan tişört siparişleriniz ve promosyon tişört fiyatları için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Promosyon Tişört Baskı

Sipariş vereceğiniz promosyon tişörtler üzerine firma logo, isim, slogan veya farklı görsellerinizi baskı olarak uygulayabilmekteyiz. Hazır tişört modelleri üzerine serigraf ve transfer baskı ile logolarınız basılabilmektedir. Polyester kumaşlar üzerine süblime baskı yapmaktayız. Yüksek adetli özel siparişleriniz için emprime baskı yöntemi ile baskı yapılmaktadır. Baskılı tişört fiyatları ve siparişleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Tişört Beden Ölçüleri

Tişört Beden Ölçüleri

TİŞÖRT BEDEN ÖLÇÜLERİ
Beden ölçüleri + – 1 cm oynayabilmektedir.
 BEDEN ÖLÇÜLERİGENİŞLİK (cm)YÜKSEKLİK (cm)
Small5069
Medium5271
Large5474
XLarge5777
XXLarge6080

 

Promosyon Tişört Renkleri
Sıkça Sorulan Sorular
Perakende Satış Yapıyormusunuz?
Hayır, toptan tişört imalatı ve satışı yapmaktayız. Ürünlerle ilgili belirli minimum sipariş adetlerimiz vardır.
Siparişte ödeme koşullarınız nelerdir?
Tişört siparişlerinizde peşin çalışmaktayız. Sipariş başlangıcında ödemenin %50 'si peşin alınır, ürünleriniz hazırlandığında size bilgi verilerek kalan ödemenizin ardından kargoya verilir.
Kargo ve Nakliye Koşullarınız Nelerdir?
Siparişleriniz hazırlandığında kargo veya nakliye ile tüm illere gönderilebilir. Kargo veya nakliye ücreti alıcıya aittir. Ödeme tamamlanmadan ürünleriniz kargoya verilmez.
Sağ alttaki Whatsapp butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Teklif Al

    Dark Reklam