Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Ucuz Beyaz Tişört

29.03.2018
2 görüntülenme
Ucuz Beyaz Tişört
Ucuz Beyaz Tişört

Tshirt yaz aylarında en sık kullanılan tekstil promosyon ürünleri arasında bulunmaktadır. Sıcak geçen mevsimde oldukça sık ve herkes tarafından kullanılan bir giyim ürünü olması nedeniyle promosyon çalışmalarının da olmazsa olmaz ürünleri arasında yeralmaktadır. Promosyon beyaz tişört, üzerine uygulanacak firma logonuz ile oldukça etkili bir reklam tanıtım aracı haline gelebilmektedir.

Beyaz tişörtler promosyon tişört modelleri arasında en sık tercih edilen renklerin başında yeralmaktadır. Diğer renk kumaşlara göre beyaz renk kumaşlardan üretilmekte olan tshirt modelleri hem daha ekonomik, ucuz fiyatlara sahiptir hem de beyaz tişört üzerine uygulanan renkli baskılar daha dikkat çekici olabilmektedir.

Tüp Kesim Ucuz Beyaz Tişört

Tüp kesim tshirt modelimiz yan kısımları dikişsiz tüp kumaşlardan üretilmekte olan en ucuz beyaz tişört modelimizdir. Pamuk süprem kumaşlardan imal edilmektedir. Sıklıkla promosyon amaçlı ya da çeşitli organizasyonlar için kullanılmaktadır. Yüksek adetli promosyon tişört siparişleriniz için en ideal tshirt modeli olan tüp kesim ucuz düz beyaz tshirtler sizin için ideal bir çözüm olacaktır. Pamuk kumaş beyaz tişörtler üzerine serigrafi baskı, emprime gibi baskı yöntemleri ile logo, firma adı veya sloganlarınız uygulanabilmektedir.

Beyaz Promosyon Tişört Siparişi

Ucuz beyaz promosyon tişört modelleri için minimum sipariş adeti 100 adettir. Promosyon tshirt fiyatları sipariş adetiniz, uygulanacak baskı yöntemi, yönü, renk sayısı gibi faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Promosyon basic beyaz tişört modelleri için bulunan beden ölçüleri S, M, L ve XL bedenleridir. Toptan ucuz beyaz tişört fiyatları ve siparişi için bizlere ulaşarak sipariş adeti, tişört baskı gibi sipariş detaylarınızı iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tshirt Görselleri

Ucuz Beyaz Tişört

Ürün
product image
Puan
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
5 based on 18 votes
Üretici
Tisort.web.tr
Ürün Adı
Beyaz Tişört
Fiyat
12
Stok Durumu
Available in Stock
Web Tasarım : Dark Reklam