Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Ucuz Beyaz Tişört

01.03.2020
6 görüntülenme
Ucuz Beyaz Tişört
Ucuz Beyaz Tişört

Ucuz beyaz Tshirt yaz aylarında en sık kullanılan tekstil promosyon ürünleri arasında bulunmaktadır. Sıcak geçen mevsimde oldukça sık ve herkes tarafından kullanılan bir giyim ürünü olması nedeniyle promosyon çalışmalarının da olmazsa olmaz ürünleri arasında bulunmaktadır. Promosyon beyaz tişört, üzerine uygulanacak firma logonuz ile oldukça etkili bir reklam tanıtım aracı haline gelebilmektedir.

Beyaz tişörtler promosyon tişört modelleri arasında en sık tercih edilen renklerin başında yeralmaktadır. Diğer renk kumaşlara göre beyaz renk kumaşlardan üretilmekte olan tshirt modelleri hem daha ekonomik, ucuz fiyatlara sahiptir hem de beyaz tişört üzerine uygulanan renkli baskılar daha dikkat çekici olabilmektedir.

Ucuz Beyaz Tişört

Beyaz Tişört

Tüp Kesim Ucuz Beyaz Tişört

Tüp kesim tshirt modelimiz yan kısımları dikişsiz tüp kumaşlardan üretilmekte olan en ucuz beyaz tişört modelimizdir. Pamuk süprem kumaşlardan imal edilmektedir. Sıklıkla promosyon amaçlı ya da çeşitli organizasyonlar için kullanılmaktadır. Yüksek adetli promosyon tişört siparişleriniz için en ideal tshirt modeli olan tüp kesim ucuz düz beyaz tshirtler sizin için ideal bir çözüm olacaktır. Pamuk kumaş beyaz tişörtler üzerine serigrafi baskı, emprime gibi baskı yöntemleri ile logo, firma adı veya sloganlarınız uygulanabilmektedir.

Ucuz Beyaz Tişört

Ucuz Beyaz Tişört

Beyaz Promosyon Tişört Siparişi

Ucuz beyaz promosyon tişört modelleri için minimum sipariş adeti 100 adettir. Promosyon tshirt fiyatları sipariş adetiniz, uygulanacak baskı yöntemi, yönü, renk sayısı gibi faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Promosyon basic beyaz tişört modelleri için bulunan beden ölçüleri S, M, L ve XL bedenleridir.

Baskısız beyaz tişört toptan, tüp kesim kullan at tişört, Toptan ucuz beyaz tişört fiyatları ve siparişi için bizlere ulaşarak sipariş adeti, tişört baskı gibi sipariş detaylarınızı iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tshirt Görselleri

Ucuz Beyaz Tişört

Fiyatlar Minimum 1000 adet 125 gr baskısız beyaz tişört siparişleriniz için geçerlidir.

Ürün
product image
Puan
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 27 votes
Üretici
Tisort.web.tr
Ürün Adı
Beyaz Tişört
Fiyat
Fiyat Alınız
Stok Durumu
Available in Stock
Dark Reklam