Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Ucuz Tişört

Promosyon Ucuz Tişört
Reklam promosyon amaçlı olarak kullanılmak üzere, yüksek adetli siparişleriniz için en uygun ve ucuz tişört modelimizdir.

Promosyon Ucuz Tişört

Promosyon ucuz tişört modelleri, yüksek adetli reklam amaçlı olarak kullanacağınız siparişleriniz için en ucuz tişört fiyatlarına sahip ürün modelimizdir. Günübirlik organizasyonlar, promosyon amaçlı dağıtımlar, seçimler, açılışlar gibi tüm organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz ekonomik fiyatlı tişört modelidir.

Ucuz tişörtler 30/1 süprem pamuk kumaşlardan üretilmektedir. İki farklı gramajda üretimi yapılan ucuz promosyon tişörtler 125gr/m2 ve 145gr/m2 ağırlığında kumaşlardan üretilmektedir.

Promosyon tişört renkleri: Siyah, beyaz, kırmızı, mavi, yeşil, sarı, turuncu, lacivert, turkuaz ve gridir. İster baskısız toptan tişört isterseniz de baskılı toptan tişört siparişi verebilirsiniz. Ucuz tişört modellerimiz stoklu olarak S, M, L, XL bedenlerde yüksek adetli olarak bulunmaktadır. Bisiklet yaka (sıfır yaka) ve V yaka tişört modellerimiz mevcuttur.

Promosyon tişört siparişlerinizde ucuz tişört fiyatları için 1000 adet ve üzeri siparişlerde en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Daha düşük adetli siparişler için fiyatlar yükselmektedir.

Toptan tişört fiyatları ve toptan ucuz tişört siparişi için bizlere istemiş olduğunuz tişört modeli, gramajı, baskı görseli ve sipariş adetini bildirerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Dark Reklam