Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Ucuz Promosyon Tişört

Anasayfa » Ucuz Promosyon Tişört
Ucuz Toptan Tişört

Toptan Ucuz Tişört

Ucuz Promosyon Tişört

Promosyon tişört grubumuzda bulunan en ucuz tişört modelimiz olan 2.kalite penye bisiklet yaka (sıfır yaka) tişört ürünümüz 125 gr ve 145 gr olarak iki farklı gramaj ile üretilmiştir. Firmaların yüksek adetli promosyon tişört siparişleri için tişört fiyatları açısından en ekonomik ve etkili çözümü sunmaktadır.

Ucuz tişört baskısız veya üzeri firma logo baskılı olarak kullanılabilen, yüksek adetli toptan siparişler için  işletmelerin müşterilerine hediye olacak verebilecekleri ya da çeşitli organizasyon ve açılışlarda dağıtmak amaçlı kullanabilecekleri türde ince kumaşlara sahip ürünlerdir.

125 gr ucuz tişört modellerini kısa süreli etkinliklerinizde, promosyon çalışmalarınızda kullan-at tişört olarak kullanabilirsiniz.

Promosyon Tişört Kumaş Türleri

  • 125 gr kumaş
  • 145 gr kumaş

Tişört Bedenleri

Ucuz tişört toptan fiyatları isteyeceğiniz ürünün gramajı, beyaz yada renkli olması ve baskı olup olmaması gibi özelliklere göre farklılık göstermektedir. En ucuz tişört fiyatları için bize sipariş detaylarınızı belirterek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ucuz Promosyon Tişört Renkleri

  • Beyaz – Siyah – Kırmızı
  • Lacivert – Sarı – Gri
  • Mavi – Turuncu

Promosyon Tişört Görselleri
Ucuz Toptan Tişört Sarı

Sarı Tişört

Sıkça Sorulan Sorular
Perakende Satış Yapıyormusunuz?
Hayır, toptan tişört imalatı ve satışı yapmaktayız. Ürünlerle ilgili belirli minimum sipariş adetlerimiz vardır.
Siparişte ödeme koşullarınız nelerdir?
Tişört siparişlerinizde peşin çalışmaktayız. Sipariş başlangıcında ödemenin %50 'si peşin alınır, ürünleriniz hazırlandığında size bilgi verilerek kalan ödemenizin ardından kargoya verilir.
Kargo ve Nakliye Koşullarınız Nelerdir?
Siparişleriniz hazırlandığında kargo veya nakliye ile tüm illere gönderilebilir. Kargo veya nakliye ücreti alıcıya aittir. Ödeme tamamlanmadan ürünleriniz kargoya verilmez.
Sağ alttaki Whatsapp butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Teklif Al

    Dark Reklam