Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Modeller

1.Kalite Polo Yaka Tişört
%100 Pamuk Amerikan Penye Pike Kumaş. Kol bandı ve düz kesim 1.Kaliteli Polo Yaka Tişörtler

 

1.Kalite Penye Bisiklet Yaka Tişört
%100 Pamuk Penye Kumaş, İnce Yaka ve Yaka içi Biyeli 1.Kalite Bisiklet Yaka Tişört

 

Orta Kalite Promosyon Sıfır Yaka Tişört
%100 Pamuk Open end Kumaş. Düz Kesim Orta Kalite Promosyon Tişört.

 

Ucuz Promosyon Tişört
%100 Pamuk 30/1 Süprem Kumaş. Tüp Kesim, Yan dikişsiz, 125 gr - 145 gr iki farklı gramaj ve Bisiklet Yaka V Yaka Seçenekleri. En Ucuz Promosyon Tişört
Promosyon Polo Yaka Tişört
Polo Yaka %100 Pamuk Open end Kumaş. Ekonomik Promosyon Polo Yaka Tişört Modelleri. Farklı Renk Seçenekleri ve Logo Baskı İmkanı
V Yaka Promosyon Tişört
V Yaka %100 Pamuk 30/1 Süprem Kumaş. Tüp Kesim, Yan dikişsiz, 125 gr - 145 gr iki farklı gramaj Seçenekleri. Ucuz Promosyon Tişört Modelleri. Farklı Renk Seçenekleri.
Ucuz Polo Yaka Promosyon Tişört
Open end Pamuk kumaş, Farklı Renk Seçenekleri ve baskı imkanı ile en Ucuz Polo Yaka Tişört Modeli.

 

Baskılı Promosyon Tişört Modelleri
Çalışmalarımızdan Baskılı ve Nakışlı Tişört Örneklerini İnceleyebilirsiniz.
Promosyon Tişört

Promosyon Tişört üzerinde firma logo baskısı bulunan tshirt modelleridir. Firmalar zaman zaman kendi çalışanları için personel kıyafeti olarak kullanılmak üzere baskılı tişört imalatı yaptırmaktadırlar. Aynı renk ve modelde üzeri firma baskılı tişörtler hem firmaya aidiyet duygusunu güçlendirmekte hemde müşteriler açısından kurumsal bir görünüm kazandırmaktır. Personel kıyafeti, iş tişörtü olarak kullanılmasının yanı sıra firmalar reklam amaçlı müşterilerine dağıtılmak üzere de promosyon tişört imalatı yaptırmaktadırlar. Dönem dönem fuar gibi farklı organizasyonlar ya da çeşitli kampanyalar kapsamında logo baskılı toptan tişört üretimi yapılabilmektedir.

Promosyon Tişört Fiyatları Modelleri

Promosyon tişört modelleri genel olarak Bisiklet yaka tişört, V yaka tişört ve Polo yaka tişört olarak üç farklı modelde üretilebilmektedir. Tüm tişört modelleri üzerine firma logo baskı işlemi uygulanabilmektedir. Promosyon tişört fiyatları tişört baskı görseli, toptan tişört sipariş adeti ve tişört kumaşı ve modeline göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle tişört fiyatları konusunda detaylı bilgi edinebilmek için sipariş detaylarınızı bizlere ileterek toptan tişört fiyatları hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Dark Reklam