Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Ucuz Tişört

09.05.2018
3 görüntülenme
Ucuz Tişört
Ucuz Tişört (Tshirt)

Tişörtler bir çok farklı modeli bulunmakta olan ve özellikle sıcak yaz aylarında çok sıklıkla belkide en çok kullanılan tekstil promosyon ürünlerinin başında gelmektedir. Tshirt modellerinin bu kadar fazla kullanılması nedeniyle reklam promosyon alanında da önemli bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Üzerinde firma logonuzun bulunduğu bir promosyon tişört markalaşmanıza ve en önemliside tek bir yerde sabit olan reklamlar gibi değil kişilerin üzerinde taşımalarından dolayı bir çok kişi tarafından görüleceği için bilinirliğinizin artmasına çok büyük katkı sağlayacaktır. Bir çok alanda olduğu gibi promosyon tshirt konusunda da fiyat oldukça önem arz etmektedir. Bu sebeple firmalar reklam bütçeleri dahilinde kendileri için en uygun fiyata sahip ucuz tişört arayışı içerisine girmektedirler. Ucuz Promosyon Tişört konusunda Tisort.web.tr olarak sizlerin bu alandaki taleplerinizi karşılayabilecek çözümler sunmaktayız. Farklı gramajlarda üretilen t-shirt modellerimizi inceleyebilir, kurumsal renklerinize uygun olan renklerde ucuz tişört siparişi verebilirsiniz.

Tişört Özellikleri

  • 125 gr ve 145 gr İki Farklı Gramaj
  • Pamuk 30:1 Süprem Kumaş
  • Farklı Renk Seçenekleri
  • Logo Baskı İmkanı
  • Minimum 100 Adet
  • Ekonomik Fiyatlar

Promosyon Tişört Modelleri

En ekonomik fiyatlı, ucuz promosyon tişört modelimiz tüp kesim bisiklet yaka tshirt ürünümüzdür. Tüp kesim tişörtler yanları dikişsiz olarak 30:1 pamuk süprem kumaşlardan imal edilen ürünlerdir. Tüp kesim tshirtlerde farklı renk seçeneklerimiz bulunmaktadır. En ucuz tişört modeli beyaz promosyon tshirtlerdir. Renkli tişörtlerde beyaza göre ufak bir fiyat farkı bulunur. Tüp kesim tişörtler 125 gr ve 145 gr olmak üzere iki farklı gramajda üretilmektedir. 125 gr tişörtler daha ince kumaşlardan imal edilir ve maliyeti en düşük olan tişört modelidir.

Promosyon Tişört Beden Ölçüleri

  • S Beden 44 cm X 69 – 68 cm
  • M Beden 46 cm X 71 – 70 cm
  • L Beden 49 cm X 73-72 cm
  • XL Beden 53 cm X 75 – 74 cm

Promosyon Tişört Baskı

Tüp kesim ucuz promosyon tişört pamuk süprem kumaşlardan üretilmektedir ve üzerine firma logo baskınız uygulanabilmektedir. Tshirt rengi ve baskı görselinize göre serigraf, emprime, şeker ofset gibi baskı yöntemlerinden en uygun olanı seçilir ve logo baskınız tişört üzerine uygulanır ve işletmenize özel bir baskılı tişört haline getirilir. İsteğe göre baskısız tişört toptan satışımızda bulunmaktadır. Minimum sipariş adetimiz 100 adettir.

Ucuz Tişört Fiyatları

En ucuz tişört fiyatları için yüksek adetli siparişler en önemli etkendir. Promosyon sektöründe de diğer sektörlerde olduğu gibi sipariş adeti arttıkça fiyatlar düşmektedir. Ekonomik, ucuz promosyon tişört fiyatları genellikle 1000 adet ve üzeri siparişlerde yakalanabilmektedir. Düşük adetli siparişlerde hem tişört fiyatı hemde baskı kalıp bedelleri fiyatı artıracaktır. Baskıdaki renk sayısı, baskı ebatı gibi detaylar da fiyatları etkilemektedir. Toptan tişört fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

Tişört Sipariş

Tişörtler S, M, L ve XL olarak 4 beden olarak verilmektedir. Adetleri eşit olmak zorunda değildir. Beden atlaması olacaksa, örneğin sadece L ve XL beden isteniyorsa fiyat farkı oluşmaktadır. Siparişlerinizde tişörtler 10’arlı katlar halinde koli içerisinde üstüste konularak paketlenmekte ve siz ofisimizden teslim almıyacaksanız alıcı ödemeli olarak istediğiniz kargo ile adresinize gönderilmektedir. Tişörtler için tek tek ütü paket istenirse sipariş esnasında bunu belirtmelisiniz, tek tek ütü paket için fiyat farkı alınmaktadır.

Tişört Görselleri

Tişört imalatı yapılmakta olan renkler ;

Beyaz, Kırmızı, Sarı, A.Yeşil, Haki, S.Mavi, Lacivert, Turuncu, Gri Melanj, A.Mavi, Siyah

 

Toptan Tişört

Dark Reklam