Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Siyah Promosyon Tişört

Fiyat Alınız
13.02.2019
4 görüntülenme
Siyah Promosyon Tişört
Basic Sıfır Yaka Siyah Promosyon Tişört

Bisiklet yaka, kısa kollu, siyah renk  ucuz promosyon tişört modelimizdir. Siyah renkli Promosyon tshirt ürünümüz %100 pamuk 30/1 suprem kumaşlardan üretilmektedir. 125 gr ve 145 gr iki farklı gramajda tişört imalatı yapılabilmektedir. Farklı gramajlardaki kumaşlardan üretilen tişört modelleri arasında fiyat farklılığı bulunmaktadır. Promosyon ürün olarak dağıtılmak amaçlı kullanımlar için uygun ekonomik ucuz t-shirt modelidir.

Siyah Tişört ön göğüs ve sırt kısmına serigraf baskı, emprime baskı, transfer baskı gibi baskı yöntemleri ile logo ve firma isimleri veya slogan baskı yapılabilmektedir. Baskı renk sayısı ve baskı alanları fiyatı değiştirdiğinden bizlere uygulanmasını istediğiniz görsellerinizi ileterek fiyat alabilirsiniz.

Minimum promosyon tişört sipariş adeti 100 adettir.

Farklı renklerde toptan tişört imalatı bulunmaktadır. Ucuz promosyon tshirt renklerimiz ;

Beyaz, Kırmızı, Sarı, A.Yeşil, Haki, S.Mavi, Lacivert, Turuncu, Gri Melanj, A.Mavi, Siyah

Tshirt Beden Bilgileri

  1. S Beden 44 cm X 69 – 68 cm
  2. M Beden 46 cm X 71 – 70 cm
  3. L Beden 49 cm X 73-72 cm
  4. XL Beden 53 cm X 75 – 74 cm

Paketleme ve Nakliye

Ürünler 10’arlı olarak koli içerisinde teslim edilmektedir. Tek tek ütü ve jelatin istenirse, ütü paket fiyatı 0.75 TL ürün fiyatları üzerine eklenir. Bedenler karışık olarak verilmektedir. Beden atlamaları için fiyata +0.25 TL ilave edilir. Kargo ve Nakliye alıcıya aittir.

Tişört Görselleri

Promosyon Tişört Fiyatları
Promosyon tişört fiyatları, imalat istediğiniz tişört kumaşı, sipariş adetiniz, logo baskı renk sayısı ve uygulanacak alan, ütü paket özellikleri gibi kriterlere göre değişiklik gösterebildiğinden, toptan tişört siparişlerinizde logonuzu ve gerekli bilgileri bize ileterek fiyat alınız.
Sıkça Sorulan Sorular
Perakende Satış Yapıyormusunuz?
Hayır, toptan tişört imalatı ve satışı yapmaktayız. Ürünlerle ilgili belirli minimum sipariş adetlerimiz vardır.
Siparişte ödeme koşullarınız nelerdir?
Tişört siparişlerinizde peşin çalışmaktayız. Sipariş başlangıcında ödemenin %50 'si peşin alınır, ürünleriniz hazırlandığında size bilgi verilerek kalan ödemenizin ardından kargoya verilir.
Kargo ve Nakliye Koşullarınız Nelerdir?
Siparişleriniz hazırlandığında kargo veya nakliye ile tüm illere gönderilebilir. Kargo veya nakliye ücreti alıcıya aittir. Ödeme tamamlanmadan ürünleriniz kargoya verilmez.
Sağ alttaki Whatsapp butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Teklif Al

    Dark Reklam Tişört X