Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Polo Yaka Tişört

19.03.2018
2 görüntülenme
Polo Yaka Tişört
Polo Yaka Tişört

Polo yaka tişört pike kumaşlardan imalatı yapılmakta olan tshirt modelleri arasında yeralmaktadır. Kumaşı ve yaka modeli ile diğer t-shirt modellerinden ayrılmakta olan polo yaka tişörtler kaliteli ve şık bir üründür.

Polo yaka tişört fiyatları, bisiklet yaka ve V yaka tişörtlere göre işçilik, maliyet ve kumaş kalitesi sebepleriyle daha yüksektir. Fakat diğer tshirtlere göre daha kaliteli bir üründür. Personel tişörtü, işçi tişörtü olarak bir çok sektörde çalışanlar tarafından kullanılabilmektedir.  Polo yaka tişört üzerine firma logo veya isimleriniz genellikle nakış olarak uygulanmaktadır. Nakış logo fiyatları işlenecek olan desene göre farklılık gösterdiğinden logonuzu bizlere ileterek tişört fiyatı alabilirsiniz.

Polo Yaka Tişört Modelleri

Toptan polo yaka tişört imalatı için farklı renk seçenekleriniz bulunmaktadır. Beyaz, siyah, kırmızı, mavi, lacivert, yeşil, turkuaz, bordo, sarı, gri melanj ve turuncu gibi renklerde renklerde tişört imalatı yapabilmekteyiz. Kısakollu ve uzun kollu olarak iki türde de polo yaka tişört imalatımız bulunmaktadır. Polo yaka tişört erkek ve bayan modellerimiz bulunmaktadır. Tek renk tişört modellerinin yanısıra isteğinize göre farklı renk kombinasyonlarıyla tişört imalatı yapılabilmektedir. Gövde farklı, kollar farklı renk olarak yada gövde farklı yaka ve kol ribanaları farklı renk olarak polo yaka tişört tasarımlarınız üretilebilmektedir.

Toptan polo yaka tişört fiyatları ve tişört siparişleriniz için bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Polo yaka tişört görselleri

 

Ürün
product image
Puan
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
5 based on 12 votes
Üretici
Tisort.web.tr
Ürün Adı
Polo Yaka Tişört
Fiyat
29
Stok Durumu
Pre-Order Only
Dark Reklam