Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Beyaz V Yaka Tişört

11.08.2020
818 görüntülenme
Beyaz V Yaka Tişört
Promosyon Beyaz V Yaka Tişört

Tişört modelleri arasında sıfır yaka tişörtlere oranla daha açık bir yaka tipine sahip olan Beyaz Promosyon V Yaka Tişört, kullanımı rahatlığı nedeniyle de oldukça sık tercih edilen bir tshirt modelidir.

V yaka tişörtler ön ve sırt kısmına firma logo ve ismi baskı yapılarak reklam amaçlı kullanılabilecek olan promosyon tişört ya da personel tişörtü haline gelebilmektedir. Farklı sektörlerde çalışan bir çok işletme çalıştırmakta olduğu çalışanları için yaz aylarında en çok kullanılan giyim ürünü olan tişörtü personel kıyafeti olarak yaptırmaktadır. V Yaka Tişört,  iş kıyafeti olarak kullanılmasının yanı sıra reklam ve tanıtım amaçlı olarak fuarlarda, açılışlarda yada çeşitli organizasyonlarda dağıtmak üzere yaptırılıp kullanılabilmektedir.

Promosyon Beyaz V Yaka Tişört

V Yaka Promosyon Tişört

Promosyon tişört ihtiyacı olan işletmeler için en önemli faktörlerin başında tişört fiyatları gelmektedir. Bu noktada Tisort.web.tr olarak farklı kalitelerde en ucuz tişört modellerinden yüksek kalite tişörtlere kadar geniş ürün yelpazemiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Aşağıda ürün görsellerinde bulabileceğiniz beyaz renk baskısız V yaka tişört modelimiz en ucuz tişört seçenekleri arasında bulunmaktadır. Toptan tişört alımlarınızda en uygun fiyatları yakalayabilirsiniz.

V Yaka Tişört Fiyatları

Toptan tişört fiyatları sipariş adetiniz, beden dağılımı, baskı görseli gibi sipariş detaylarına göre farklılık göstermektedir. Yüksek adetli baskılı tişört yada baskısız tişört siparişleriniz için düşük adetli siparişlere göre çok daha uygun rakamlar karşınıza çıkacaktır. V Yaka Tişört Sipariş detaylarınızı bizlere ileterek detaylı bilgi alabilirsiniz.

V Yaka Tişört Özellikleri

  • 30/1 Süprem %100 Pamuk Kumaş
  • Tüp Kesim (Yan Dikişsiz)
  • V Yaka
  • 125 gr / 145 gr Kumaş Seçenekleri
  • Ekonomik Fiyatlar
  • Baskı İmkanı
  • Farklı Renk Seçenekleri

V Yaka Beyaz Tişört Görselleri
Dark Reklam Tişört X