Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Promosyon Kapşonlu Sweatshirt

Toptan Promosyon Kapşonlu Sweatshirt
Kapşonlu Promosyon Sweatshirt

Promosyon Kapşonlu Sweatshirt

Kapşonlu fermuarlı sweatshirt modelleri sonbahar ve kış mevsimlerinde bir çok firma tarafından sıklıkla tercih edilmekte olan promosyon tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. Yanları cepli, önü fermuarlı olarak yada fermuarsız kanguru cepli olarak imalat yapılabilmektedir.

Promosyon sweatshirt, hoodie ve kapşonlu polar olarak adlandırılmakta olan  genel olarak iki iplik ya da üç iplik örme kumaşlardan üretilmektedir. Üç iplik kumaşlar iki iplik kumaşa göre daha ağır yapıdadır ve daha kalitelidir. Kapşonlu sweatshirt üretiminde şardonlu ve ya şardonsuz üç iplik kumaşlar kullanılabilmektedir. Şardonsuz kumaşlar düz , şardonlu kumaş ise iç yüzeyi tüylendirilmiş kumaşlardır. Bu sebeple içi polar kumaş benzeri tüylü olduğundan çoğu zaman kapşonlu polar diye de adlandırılabilmektedir.

Sweatshirt Bedenleri

  • Small
  • Medium
  • Large
  • XLarge
  • XXLarge

Logolu Promosyon Sweatshirt

Kapşonlu fermuarlı sweatshirt modelleri üzerine firma logo, adı yada sloganı uygulanabilmektedir. Logolarınız baskı veya nakış işleme olarak ürünlerin üzerine uygulanabilmektedir. Fermuarlı modellerde sırt kısma, ön göğüs sağ ve ya sol kısma küçük logo uygulanabilirken, fermuarsız sweatshirt modellerinin ön göğüs kısmına daha büyük logo uygulaması yapılabilmektedir.

Toptan Sweatshirt İmalatı

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi kapşonlu ürünlerimizde de toptan imalat yapmaktayız. Perakende yada kişiye özel çalışmalarımız yoktur. Promosyon kapşonlu modellerde minimum sipariş adetimiz 50 adettir. Her renk sipariş için 50 adet minimum sipariş adetimiz bulunmaktadır.

Promosyon Sweatshirt Fiyatları

Promosyon sweatshirt fiyatları sipariş detaylarınıza göre değişebilmekte olduğu için standart bir fiyat listemiz bulunmamaktadır. Sipariş adetiniz, logo baskı görseliniz, istemiş olduğunuz model ve kumaş türü ürün fiyatlarını belirlemektedir. Bu yüzden bizlere telefon, email ya da whatsapp hattımızdan ulaşarak sipariş detaylarınızı ileterek fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kapşonlu Sweatshirt Görselleri
Ürün
Puan
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4 based on 17 votes
Üretici
Tisort.web.tr
Ürün Adı
Kapşonlu Sweatshirt
Fiyat
Fiyat Alınız
Stok Durumu
Available in Stock
Dark Reklam Tişört X