Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Promosyon Polar Eldiven

Promosyon Polar Eldiven Modelleri Fiyatları

Polar Eldiven İmalatı

Polar Eldiven kışlık promosyon tekstil ürünleri arasında yer alan bir ürün modelimizdir. Soğuk geçen kış mevsiminde en çok kullanılan tekstil ürünlerinden biri olan eldivenler, aynı zamanda bir çok firma tarafından reklam amaçlı olarak promosyon eldiven olarak da kullanılabilmektedir.

Polar eldiven modelleri 220 gr/m2 tüylenmez antipilling polar kumaşlardan üretilmektedir. Polyester yapıya sahip polar kumaşlar yumuşak dokusu sayesinde rahat bir kullanım sağlarken, ısıyı tutabilme özelliği sayesinde de yüksek sıcak tutma özelliğine sahiptir. Klasik polar eldivenler 5 parmak eldiven olarak üretilmekte iken, farklı ihtiyaçlara göre parmak uçları kesik şekilde üretilerek yarım parmak polar eldiven imalatı da yapılabilmektedir.

Toptan Polar Eldiven

Tüm diğer ürünlerimizde olduğu gibi aynı şekilde bu ürün içinde toptan polar eldiven imalatı yapmaktayız. Perakende satışımız bulunmamaktadır. Stoklu, nakışsız ürünler için minimum sipariş adetimiz 100 adettir. Özel renk ve özel nakışlı polar eldiven imalatı için en az 250 adet sipariş alabilmekteyiz. Eldiven üzerine tek ele ya da her iki ele de küçük bir logo nakış işleme yapılabilmektedir. Toptan polar eldiven fiyatları sipariş adetiniz ve logo nakış işlemeye göre değişebilmektedir.

Polar Eldiven Görselleri

Ürün fiyatı minimum 100 adet nakışsız stoklu siyah polar eldiven için geçerlidir.

Ürün
Puan
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
no rating based on 0 votes
Üretici
Tisort.web.tr
Ürün Adı
Polar Eldiven
Fiyat
Fiyat Alınız
Stok Durumu
Available in Stock
Dark Reklam Tişört X