Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Kurumsal Tişört Şapka Kullanımı

26.03.2020
631 görüntülenme
Kurumsal Tişört Şapka Kullanımı
Kurumsal Baskılı Tişört ve Şapka

Kurumsal Baskılı Tişört ve Baskılı Promosyon Şapka Kullanım Alanları

Tişört günümüzde hemen hemen her sektörden kullanıcının ve müşterilerin kullanmış olduğu bir tekstil promosyon ürünüdür. Bir çok firma düzenlediği çeşitli organizasyonlarda, açılış törenlerinde ve katıldığı fuarlarda kendi çalışanlarına giydirmek için yada müşterilerine reklam ürünü olarak dağıtmak amacıyla baskılı promosyon tişörtleri kullanmaktadır. Aynı şekilde promosyon şapka modelleri de reklam tanıtım amacı ile özellikle yaz aylarında çok sık tercih edilmektedir.

Hangi Kalite Tişört Şapka Tercih Etmeliyim?
Bu konu tamamen reklam, promosyon bütçeniz ve kullanım amacınıza bağlıdır. Aşağıda ihtiyaçlarınıza göre tercih etmeniz gereken ürünleri tavsiyeleri ve tabloyu inceleyebilirsiniz.
 

2.Kalite Tişört Şapka

1.Kalite Tişört Şapka

Kullanım Alanı Günlük Organizasyonlarİş Elbiseleri
Kullanım AlanıAçılış, FuarPersonel Kıyafeti
Kullanım AlanıReklam Amaçlı DağıtımReklam, Prestij

 

Bütçeye Göre Tercih: Yüksek bütçeye sahip firmalar genel olarak promosyon ürün bile olsa üzerinde firma logosuna sahip olan bir ürün olacağı için her zaman kaliteye önem vermektedirler. Geniş bir reklam bütçesine sahipseniz ve kaliteli ürün arayışı içerisinde iseniz 1.kalite %100 pamuk penye tişört ve yine %100 pamuk gabardin şapka modellerini tercih edebilirsiniz. Fakat her firmanın reklama ayırdığı pay aynı olmadığı için ucuz tişört ve ucuz şapka konusu da oldukça talep edilmektedir.

Kullanım Amacına Göre Tercih: Eğer bir açılış, günlük organizasyon yada reklam amaçlı dağıtılmak  yüksek adetlerde promosyon şapka ve tişört ihtiyacınız bulunuyorsa ucuz şapka, tişört modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle günübirlik organizasyonlarda. açılışlarda dağıtacak iseniz Kullan at tişört modelimize ve Ucuz Şapka ürünümüze göz atabilir ve sipariş verebilirsiniz.

toptan siyah baskılı tişört

Siyah Penye Tişört

Promosyon Tişört Şapka Kaliteleri

Her üründe olduğu gibi tişört ve şapkalarda da kullanılan kumaş, işçilik açısından farklı kaliteler bulunmaktadır. Ürün kalitesini belirleyen en önemli faktörler ürün modeli ve imalatta kullanılan kumaş türüdür.

♦ Promosyon Tişört

Tişörtleri ele alacak olursak, bisiklet yaka ve V yaka ürünlerde 30/1 süprem open end kumaşlar genel olarak ucuz tişört, kullan at tişört, tüp kesim tişört modellerinde kullanılmaktadır. Fiyat olarak en uygun maliyete sahip olan tişört modelidir. S, M, L ve XL beden aralığında yanları dikişsiz tüp kumaşlardan üretilmektedir. Yüksek adetli toptan tişört siparişleriniz için tercih edebileceğiniz bu ürünler Siyah, Beyaz, Kırmızı, Yeşil, Sarı, Mavi, Gri, Turuncu, Turkuaz renklerde üretilmektedir. Penye kalite pamuk kumaşlar ise 1.kalite promosyon tişört imalatında kullanılmaktadır.

♦ Promosyon Şapka

Promosyon Şapka ürünlerinde ise yüksek adetli toptan şapka siparişleriniz için maliyeti en alt seviyede bulunan polyester kumaşlardan üretilmiş olan, arka kısmı cırt bant yada plastik çıtçıtlı Ucuz Şapka modellerini inceleyebilirsiniz. Daha kaliteli promosyon şapka siparişleriniz için ise 1.kalite pamuk gabardin kumaşlardan sizin için özel logo baskılı veya nakış işlemeli olarak üretilebilen Kaliteli Promosyon Şapka modellerimize göz atabilirsiniz.

Kurumsal Tişört

Kurumsal tişört bir başka değişle personel tişörtü firmaların kendi çalışanlarının kullanması için tasarlayıp üretim yaptırdıkları tişört modelleridir.

Promosyon Polo Yaka Personel Tişörtü

Kurumsal Personel Tişörtü

Firma çalışanlarının tümünün üzerinde firmaya ait logo veya isim barındıran şekilde giyinmelerini firma tanıtımı ve marka prestiji açısından büyük bir önem arz etmektedir. Bir çok işletme tüm çalışanlarının çalışırken aynı model kurumsal tişört ve şapka giymelerini istemektedir. Bu amaçla da sezonluk ya da her yıl olmak üzere promosyon tişört, şapka siparişi vermektedir. Firmanın kendisine ait bir personel kıyafeti giymiş olan çalışanlar hem firma aidiyeti hem görsel açıdan hemde marka tanıtımı açısından fayda sağlamaktadır. Kurumsal tişört tercihi olarak genellikle Polo Yaka Tişört modelleri tercih edilmektedir. Yakalı olan bu tshirt modelleri bisiklet yaka modellere göre daha kurumsal bir görünüm sağlamaktadır. Polo yaka tişörtler üzerine işletme logo, slogan yada isimleri baskı, nakış gibi yöntemlerle uygulanabilmektedir. Polo Yaka ürünlerimizi aşağıdaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

→ Polo Yaka Tişört Modelleri

 

Kurumsal Şapka

Kurumsal Şapka işletmelerin kendi personellerinin giymesi için yaptırdıkları kaliteli kumaşlardan üretilmiş şapka modelleridir.

Promosyon Şapka İmalatı

Kaliteli Promosyon Şapka

Kurumsal baskılı promosyon şapka ise 1.kalite %100 pamuk gabardin kumaştan üretilmekte olan, 5 parça yada 6 parça, arka ayar kısmı cırt bant yada metal tokalı olarak üretilebilen ürünlerden oluşmaktadır. Personel giyimi olarak kendi çalışanlarınıza toptan şapka siparişi vermek istiyorsanız, tercihiniz iyi kalite şapkalardan yana olmalıdır. Çünkü çalışanlarınız sürekli kullanım sağlayacaklarından ürün kalitesi oldukça önemlidir. Ucuz promosyon şapka modellerini çeşitli organizasyonlarda dağıtılması amacıyla sipariş edebilirsiniz. Şapka modellerimiz için tıklayınız.

Ucuz Şapka Modelleri

 

Kurumsal Tişört için Reklamın Önemi

Reklam günümüzde gerek markalaşma süreci için gerekse de satışları arttırmak için çok büyük önem taşımaktadır. Farklı reklam teknikleri bulunmakla birlikte bu tür tanıtım çalışmalarınıza kendi firma çalışanlarınızın da katkısını sağlayabilirsiniz. Aynı tip personel kıyafeti giymiş olan çalışanlar tanıtım çalışmalarınıza büyük katkı sağlayacaktır. Örneğin otomotiv sektörü, iletişim, mağaza, gibi sektörlerde sahada çalışan personelinize vereceğiniz kendi kurumsal logonuzu taşıyan bir Polo Yaka Tişört müşterileriniz ve diğer kişiler tarafından göze çarpacaktır. Bu da marka bilinirliği konusunda oldukça önemlidir. Açılışlarda yada ürünlerinizin yanında hediye vereceğiniz bir promosyon şapka da bir çok kişiye ulaşıp, sürekli kullanım sağlayacağından reklam tanıtım çalışmalarınıza büyük katkı sağlayacaktır.

Tisort.web.tr olarak her türlü promosyon tekstil ürünleri, iş elbiseleri ve personel kıyafetleri ihtiyaçlarınıza bütçenize göre ekonomik ve kaliteli ürünlerimiz ile karşılık verebilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti, hızlı tedarik, üretim ve ürün kalite kontrolünü esas olarak promosyon ürün çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Baskılı ve baskısız toptan tişört alımı için bizlere ulaşabilir, promosyon tişört fiyatları konusunda bilgi alarak bayan tişört, erkek tişört ve unisex tişört modellerimiz için sipariş verebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Perakende Satış Yapıyormusunuz?
Hayır, toptan tişört imalatı ve satışı yapmaktayız. Ürünlerle ilgili belirli minimum sipariş adetlerimiz vardır.
Siparişte ödeme koşullarınız nelerdir?
Tişört siparişlerinizde peşin çalışmaktayız. Sipariş başlangıcında ödemenin %50 'si peşin alınır, ürünleriniz hazırlandığında size bilgi verilerek kalan ödemenizin ardından kargoya verilir.
Kargo ve Nakliye Koşullarınız Nelerdir?
Siparişleriniz hazırlandığında kargo veya nakliye ile tüm illere gönderilebilir. Kargo veya nakliye ücreti alıcıya aittir. Ödeme tamamlanmadan ürünleriniz kargoya verilmez.
Sağ alttaki Whatsapp butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Teklif Al

  Ürün
  Kurumsal Baskılı Tişört Şapka
  Başlık
  Kurumsal Baskılı Tişört Şapka
  Açıklama
  Kurumsal Baskılı Tişört ve Şapka firmalar için kendi logo baskıları ile personel kıyafeti olarak üretilmiş olan tekstil promosyon ürünleridir.
  Yazar
  Üretici
  Tisort.web.tr Promosyon Tişört
  Üretici Logo
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Dark Reklam