Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Toptan Tişört İmalatı Fiyatları

18.03.2020
7 görüntülenme
Toptan Tişört İmalatı Fiyatları
TOPTAN TİŞÖRT

Toptan tişört reklam, promosyon ürünü olarak dağıtılmak amaçlı ya da firmaların çalışanlarına iş elbisesi, iş tişörtü olarak verilmesi için tişört imalatı yaptırmak isteyen firmalar, organizasyonlar için en çok aranan başlıklar arasında yer almaktadır. Bu noktada tüm ürün ihtiyaçlarınız için Tisort.web.tr toptan tişört üretimi gerçekleştirmekte ve acil siparişler için stoklu ürünleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Toptan tişört imalatı genel olarak firmaların reklam tanıtım amaçlı olarak yaptıkları çalışmalarda kullanılmaktadır. Tişört reklam gücü en yüksek tekstil promosyon ürünleri arasında en başta gelen ürünlerden biridir. Sıcak geçen mevsimlerde her yaş grubundan kişi tarafından oldukça sık olarak giyildiği için üzerinde işletmeye ait bir logo bulunan firma baskılı tişört marka bilinirliğine oldukça önemli katkı sağlamaktadır.

Tisort.web.tr olarak sadece toptan tişört imalatı ve satışı yapmaktayız. Perakende satışımız bulunmamakta ve siparişler için belirli minimum sipariş adetlerimiz bulunmaktadır. İmalat yapılması gereken modellerde minimum 100 adet sipariş adetimiz bulunurken, hazır stoklu olan modellerimizde 50 adet ve üzeri siparişleri alabilmekteyiz.

Kaliteli Promosyon Tişört

Promosyon tişört imalatı konusunda kalite en çok üzerinde durmanız gereken konuların başında yer almaktadır. Tişörtler bir çok farklı kalite ve gramajda kumaşlar ile üretilebilmektedir. Bu yüzden farklı firmalardan alacağınız promosyon tişört fiyatları farklılıklar gösterecektir. Bu noktada sipariş verirken dikkat etmeniz gereken en önemli husus kumaş, işçilik ve baskı kalitesi olmalıdır. Çünkü üzerinde firma logonuzun bulunduğu bir promosyon ürün sizi temsil eden bir ürün haline gelmektedir. Kaliteli ürünler kaliteli marka imajı bırakır ve uzun süreli kullanım sağlayacağından size geri dönüşleri de daha yüksek olacaktır. Fakat sadece uygun fiyatlı olduğu için yaptıracağınız bir ucuz tişört kalitesi düşük olduğunda, verdiğiniz kişiler tarafından ya bir iki kere ya da hiç kullanılmayacaktır. Bu da hem marka imajınızı kötü yönde etkileyecek hemde yaptığınız reklam çalışmasından verim alamamanıza neden olacaktır. Bu yüzden firmamızdan alacağınız tişört fiyatlarını tişört kalitesi ile karşılaştırarak değerlendirmeniz faydalı olacaktır.

Toptan Tişört İstanbul

Toptan Tişört

Promosyon Tişört Modelleri

Bir kaç farklı ürün grubumuz bulunmaktır. Pamuk penye kumaş Polo yaka lakos tişört, bisiklet yaka yuvarlak yaka V yaka tişörtler ve promosyon polyester beyaz tişört modellerimiz bulunmaktadır. Her modelin vereceğiniz sipariş adeti ve baskı görseline göre fiyatları farklılık göstermektedir. Bizlere ulaşarak toptan tişört fiyatları ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. En çok tercih edilen ürünler arasında baskısız beyaz tişört toptan ürünü yer almaktadır. Sizde baskısız beyaz toptan tişört fiyatlarını merak ediyor, toptan tişört nereden alınır hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bizlere ulaşarak  toptan tişört yaptırma hakkında detaylara ulaşabilirsiniz. Tişört imalatı ve satışımız İstanbul ‘da yapılmakla birlikte Ankara, Bursa, İzmir gibi tüm şehirlerimize kargo ile gönderim sağlanmaktadır.

Promosyon tişört modelleri:

  • Polo Yaka Lakos Tişört
  • Bisiklet Yuvarlak Yaka Tişört
  • V Yaka Tişört
  • Polyester Tişört

Tişört Baskı

İmalatını yapmakta olduğumuz ürünlerimiz üzerine işletmelerinize ait logo isim ve görseller baskı olarak uygulanabilmekte bu sayede firma baskılı tişört imalatı yapılabilmektedir. Baskı yapılmasını istediğiniz görsellere ve tişört kumaş türüne göre dijital baskı, transfer baskı, emprime baskı, serigraf baskı ve süblime baskı yöntemleri kullanılabilmektedir. Baskılı tişört fiyatları, tişört baskı için bizlere ulaşabilirsiniz.

Dark Reklam Tişört X