Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Promosyon T shirt Baskı

20.02.2018
2 görüntülenme
Promosyon T shirt Baskı

Baskılı Promosyon Tişört

Promosyon tişörtler yaz aylarında en sık tercih edilen promosyon ürünler arasında yeralmaktadır. Çok sık kullanılan bir giyim ürünü olduğundan baskılı promosyon tişört önemli bir reklam aracıdır.

Promosyon t shirt baskı için farklı teknikler kullanılmaktadır. Promosyon tişört baskı için, tişört imalatı konusunda kullanılan kumaş belirleyici olmaktadır. Tişört üretimi için pamuk ve polyester kumaşlar kullanılabilmektedir. Pamuk kumaşlara farklı polyester kumaşlara farklı baskı yöntemleri uygulanmaktadır.

Pamuk süprem, penye kumaşlardan üretilen promosyon tişörtlere genel olarak emprime, transfer baskı, serigrafi gibi yöntemlerle logolarınız uygulanmakta iken polyester tişört modellerine dijital baskı uygulanabilmektedir. Promosyon t shirt baskı yöntemleri arasında fiyat farkları bulunmaktadır. Promosyon Tişört sipariş adeti ilede alakalı olarak transfer baskı yöntemi dijital baskıya göre daha ucuz maliyetlerle yapılabilmektedir. Bu nedenle ucuz promosyon tişört imalatında genel olarak pamuk süprem open end kumaşlar ile transfer yada emprime baskı kullanılmaktadır.

Baskı yöntemi tişört kumaş cinsine bağlı olduğu gibi, sipariş adetinize ve logonuza, logodaki renk sayısınada bağlıdır. Logolu tişört fiyatları için kaç renk baskı yapılacağı önemlidir ve promosyon tişört fiyatları açısından da renk sayısı önemlidir.

Toptan promosyon tişört fiyatları, baskılı promosyon tshirt, promosyon tişört imalatı ve promosyon t shirt baskı için bizlere ulaşarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Dark Reklam