Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Siyah Polar Şal

30.10.2020
183 görüntülenme
Siyah Polar Şal
Nakışlı Siyah Polar Şal

Polar şal günümüzde özellikle Cafe ve Restaurantlar gibi işletmelerde kullanılmakta olan promosyon tekstil ürünleri arasında bulunmaktadır. Polar şallar polyester polar kumaşlardan üretilen, yumuşak dokusu ve yüksek sıcak tutma özelliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan tekstil ürünleri arasında yer alır. Bahçe, teras gibi açık hava mekanları bulunan işletmelerde serin geçen günlerde müşteriler tarafından en çok talep edilen malzemelerden biridir.

Polar Şal İmalatı

Siyah Polar Şal üzerine işletmelerin logo ve isimleri nakış olarak uygulanabilmekte bu sayede aynı zamanda bir reklam promosyon tekstil ürünü haline gelebilmektedir. Polar şal renkleri arasından en çok tercih edilen model siyah polar şal modelidir. Koyu renk olması nedeniyle kir göstermez ve kullanım kolaylığı sağlar. Tabiki kurumsal renklerinize göre farklı renklerde toptan polar şal imalatı yapılabilmektedir.

Siyah Polar Şal İmalatı

Eker Polar Şal

Polar Şal Özellikleri
Standart polar şal ölçüleri 170*70 cm'dir. İsteğe göre 70 cm olan en kısmı genişletilebilmektedir. Minimum şal sipariş adetimiz stoklu ürünlerde 30 adet, özel siparişler için ise 50 adettir.

Polar şal uç kısımları püsküllü ya da düz olarak üretilebilmektedir. İsteğe göre tek uca, iki uca yada sırt kısmına gelecek şekilde nakışlı polar şal üretimi yapılabilmektedir.

Cafe restaurantlar için kullanılabildiği gibi, son bahar kış mevsimlerindeki çeşitli düğün, nişan gibi organizasyonlarda da baskılı polar şal kullanılabilmektedir. İstanbul’da bulunan firmamızda üretimini yapılan ürünler Ankara, İzmir, Bursa ve tüm Türkiye’ye kargo ile gönderilebilmektedir.

Polar Kumaş Türleri

  • 280 gr 1.kalite antipilling (tüylenmez) kumaş
  • 220 gr 1.kalite antipilling (tüylenmez) kumaş

Polar Renk Kartelası

Geniş polar renk kartelası içerisinden firmalarınızın kurumsal renklerine uygun olarak polar renk seçimi yapabilirsiniz.

Polar Renk Kartelası. Polar Kumaş Renkleri.

Polar Renk Kartelası

Polar Şal Nakış İşleme

Siyah Nakışlı Şal Görselleri
Dark Reklam