Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Penye Tişört İmalatı

24.02.2018
2 görüntülenme
Penye Tişört İmalatı
Penye Tişört İmalatı

Promosyon tişört imalatı konusunda penye kumaşlar en çok tercih edilen kumaş çeşitleri arasında bulunmaktadır. Tisort.web.tr penye tişört imalatı yapmakta, üretilen promosyon sıfır yaka,bisiklet yaka tişört, V yaka tişört ve polo yaka tshirt modelleri üzerine firma logolarınızı baskı olarak uygulayabilmektedir.

Penye Kumaş Nedir?

Pamuk, bitkiler arasında yeryüzünde elyafından en çok faydalanılan bitki türüdür. Tekstil endüstrisi için ise ana hammadde konumundadır. Penye pamuk ipliği, tarama işlemi uygulanmış olan uzun ve ince kalitede pamuk elyafından, Ne 30 ve daha ince iplik numaralarından üretilmektedir.

Üretilen penye ipliği, karde pamuk ipliğine kıyasla daha kalitelidir, düzgün görünüme sahip ve homojen özelliği taşımaktadır. Karde ipliğine göre penye  dayanıklılığı % 10-15 daha fazladır. Penye ipliklerden üretilen kumaşlar, diğerlerine nazaran dahayumuşak, daha düzgün yüzeye sahip, daha parlak,temiz ve daha sağlamdır.

Promosyon Penye Tshirt

Kaliteli promosyon tişört imalatı konusunda tercih edilecek olan tişört kumaşı  %100 pamuk penye kumaşlardır. Günü birlik organizasyonlarda, ya da promosyon olarak dağıtılacak ucuz promosyon tişört ihtiyacı dışındaki, örneğin çalışanlarınıza dağıtacağınız kaliteli tişört ihtiyaçlarınıza penye tişört imalatı yapılarak karşılık verilebilmektedir. Uzun ömürlü penye tişörtler yumuşak dokuları ile de kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Penye Tişört Fiyatları

Penye Promosyon tişört fiyatları, open end süprem kumaşlardan üretilen promosyon tişörtlere göre biraz daha yüksektir. Daha uzun ömürlü ve kaliteli kumaşı bu fiyat farkının ana faktörüdür. Penye tişört imalatı ile üretilen tshirt modelleri üzerine firma logo ve isimleriniz transfer baskı, emprime baskı gibi baskı yöntemleri ile uygulanabilmektedir.

Penye tişört imalatı, toptan tişört fiyatları, tişört imalat fiyatları, toptan baskılı, baskısız tişört ve promosyon t shirt fiyatları için bizlere ulaşarak tişört fiyatları hakkında bilgi alabilir ve tişört siparişi verebilirsiniz.

Dark Reklam