Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Toptan Tişört Gri Melanj Baskılı

19.05.2020
682 görüntülenme
Toptan Tişört Gri Melanj Baskılı
Toptan Tişört Gri Melanj

Toptan tişört modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biri olan bisiklet yaka, sıfır yaka olarak adlandırılan ürünlerimiz arasında bulunan promosyon tişört modellerimizden biridir. Gri melanj renk promosyon t-shirt ürünlerimiz arasında oldukça sık tercih edilen bir renktir.

Melanj: İngilizce “melange” kelimesinden gelmekte ve Türkçe karşılığı olarak “karışık” kelimesine denk gelmektedir. Farklı renklerdeki ipliklerin karıştıralarak örülmesiyle üretilir. Gri melanj renk içinde ufak ufak siyah kırçılları bulunan kumaş türüdür. Promosyon ürün kullanımında, özellikle personel tişörtü, iş tişörtü imalatı için oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu tercihin başlıca sebebi gri melanj tişörtlerin hem şık bir görünüme sahip olması hemde daha az kir toz göstermesidir.

Diğer Tişört Renkleri

 • Siyah – Beyaz – Kırmızı
 • Mavi – Yeşil – Turuncu
 • Gri – Sarı – Turkuaz

Bisiklet yaka gri melanj tişörtlerimiz 125 gr ve 145 gr 30/1 suprem open end kumaşlardan üretilmiştir. 145 gr ürünlerin kumaşı daha kalındır ve personel tişörtü, firma baskılı tişört, iş tişörtü olarak kullanıma daha uygundur. 125 gr olan tshirtler ise genellikle kısa süreli organizasyonlar için kullanılmakta olan, kullan at tişört olarak da adlandırılan ucuz promosyon tişört modellerimizdir. Yüksek adetli siparişlerinizde, ucuz toptan tişört arayışı içerisindeyseniz 125 gr ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Toptan Ucuz Tİşört

Toptan Tişört Gri Melanj

Gri melanj ürünlerimiz üzerine tişört baskı işlemi uygulanabilmektedir. İsterseniz kendinize ait görsel tasarımınızı yada firma logonuzu emprime baskı, transfer baskı, serigrafi baskı yöntemleri ile uygulayarak baskılı tişört siparişi verebilirsiniz. Tişört baskı İstanbul hizmetimiz ile işyeri tişört yaptırabilir, bizlere ulaşarak %100 pamuk tişört, düz renk tişört toptan, baskılı tişört yaptırma, Baskısız toptan tişört fiyatları konularında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Promosyon Tişört Beden Ölçüleri

 • S Beden 44 cm * 69 – 68 cm
 • M Beden 46 cm * 71 – 70 cm
 • L Beden 49 cm * 73-72 cm
 • XL Beden 53 cm * 75 – 74 cm

Ölçüler imalatta +/-1 cm oynayabilmektedir.

Toptan Tişört Fiyatları

Toptan tişört fiyatları konusu tişört siparişi vermek isteyen gerek firma gerekse de bireysel alıcılar için en çok merak edilen ve önem verilen etkendir. Fakat tişört fiyatları sipariş detaylarınıza göre oldukça farklılık gösterebilmektedir. Örneğin 140 gr m2 50 adet 3 renk ön arka baskılı bir tişört ile 5000 adet baskısız 125 gr m2 bir tişört fiyatı arasında çok fark olacaktır. Bu yüzden fiyat isterken bu tür etkenleri göz önünde bulundurarak ve aşağıdaki detayları bizlere ileterek toptan tişört için çok daha çabuk ve net bilgi alabilirsiniz.

 • Ürün kumaş kalitesi ( 125 Gr M2 / 145 r M2 )
 • Ürün Rengi ( Beyaz Renk ve Renkli Fiyatları Farklıdır )
 • Sipariş Adeti – Tişört Baskı Görseli
 • Olacaksa Ütü/Paket Detayı
 • Ürünler 4 Beden Karma verilmektedir. Beden atlaması olacaksa (Örneğin sadece M,L istenmesi gibi) belirtilmelidir.

Gri Tişört Görselleri

Gri İşyeri Tişörtü

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dark Reklam