Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Promosyon Polar Mont

02.10.2020
774 görüntülenme
Promosyon Polar Mont

Promosyon Polar Mont

Firmalarınıza özel logo nakışlı olarak imal edilen promosyon polar mont ceket üretimi yapmaktayız. Polar mont özellikle kış aylarında en çok tercih edilen personel kıyafetleri arasında yer almaktadır. Polar kumaş yapısı itibarı ile yüksek sıcak tutma özelliğine sahiptir ve oldukça yumuşak dokusu ile de kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Geniş renk kartelamız içerisinden işletmenizin kurumsal renklerine en uygun renkleri seçerek personelinize polar ceket, polar mont, polar üst imalatı yaptırabilirsiniz. Minimum polar imalat sipariş adetimiz 50 adettir.

Üretimini yapmakta olduğumuz promosyon polar mont modelleri isteğe göre farklı bedenlerde imal edilebilmektedir. Bedenler;

  • Small
  • Medium
  • Large
  • XLarge
  • XXLarge

Sarı Polar Mont Toptan

Sarı Polar Mont

Polar Mont Fiyatları

Promosyon polar mont fiyatları sipariş detaylarınıza göre farklılık gösterebilmektedir. Ürün fiyatını etkileyen faktörler ise kısaca sipariş adeti, ürün modeli, kumaş gramajı ve logo nakış görselidir. Bu yüzden siparişlerinize özel toptan polar mont fiyatları için bizlere ulaşarak detaylı ve net fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

Kaliteli Polar Ceket

Toptan Polar Ceket

Polar mont modellerimiz 1.kalite 280 gr antipeeling polar kumaşlar kullanılarak üretilmektedir. Polar üst satışlarımız firmalar için personel kıyafeti olarak toptan imalat yapılmakta olup, perakende satışımız bulunmamaktadır. Polar montlar tek renk, çift renk kombinasyonları ile üretilebilmekte olup bunun yanı sıra isteğinize göre cepleri fermuarlı ya da fleto cepli, kol uçları düz yada lastikli (ribana) olarak imalat yapılabilmektedir.

Polar Mont Görselleri

Ürün fiyatları 280 gr 1.Kalite Nakış Hariç Minimum 50 Adet Siparişlerde Geçerlidir.

Ürün
product image
Puan
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 10 votes
Üretici
Tisort.web.tr
Ürün Adı
Polar Mont
Fiyat
65
Stok Durumu
Pre-Order Only
Dark Reklam