Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Baskılı Polo Yaka Tişört İmalatı Modelleri Fiyatları

29.03.2019
2 görüntülenme
Baskılı Polo Yaka Tişört İmalatı Modelleri Fiyatları
Logo Baskılı Polo Yaka Tişört

Baskılı Promosyon Polo Yaka Tişört İmalatı Modelleri Fiyatları

Tişört her dönem en çok kullanılan tekstil giyim ürünleri arasında bulunmaktadır. Gerek sıcak geçen yaz günlerinde günlük kullanım için gerekse de iş kıyafeti ve promosyon tişört olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Bisiklet yaka tişört, V yaka tişört gibi farklı modelleri bulunan ürünler arasında yine en sık kullanılan model Polo Yaka Tişört (Lakos Yaka Tişört)  modelidir.

Diğer modellerden farklı olarak bu tişört modelleri pike kumaşlardan üretilmektedir ve yakalı tişört olarak imal edilmektedir. Bu sayede basic tişört modellerinden daha şık ve kaliteli bir görünüme sahiptirler. Bu şık görünümü nedeniyle bir çok firma tarafından hem müşterilerine dağıtılmak üzere promosyon tişört olarak hem de çalışanlarına verilmek üzere iş tişörtü, iş kıyafeti olarak kullanılmaktadır.

Baskılı Polo Yaka Tişört

Üretimini yapmakta olduğumuz polo yaka tişört modelleri üzerine baskı ve nakış yöntemleri ile firma logo ve isimleriniz uygulanabilmektedir. Polo yaka tişört imalatı konusunda kullanılmakta olan pike kumaşlar hem baskı hemde nakış işleme yöntemi ile logo uygulamasına imkan sağlamaktadır. Üzerinde işletmenize ait görsel ve isim bulunan bir baskılı polo yaka tişört hem görsel açıdan hemde marka bilinirliğiniz için oldukça önemli katkı sağlayacaktır. Polo yaka tişört modelleri pamuk ve polyester kumaşlardan üretilebilmektedir. Polyester kumaş tişörtler üzerine dijital baskı yöntemiyle çok renkli görselleriniz tişört baskı yapılabilmektedir. Pamuk kumaş lakos tişört modelleri üzerine ise emprime baskı, serigraf baskı, transfer baskı gibi çeşitli baskı yöntemleri uygulanabilmektedir. Polo yaka tişört baskı ve tişört baskı fiyatları için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Tişört imalatı ve polo yaka tişört fiyatları için iletişim kısmından teklif alabilirsiniz.

Polo Yaka Tişört Modelleri
Sıkça Sorulan Sorular
Perakende Satış Yapıyormusunuz?
Hayır, toptan tişört imalatı ve satışı yapmaktayız. Ürünlerle ilgili belirli minimum sipariş adetlerimiz vardır.
Siparişte ödeme koşullarınız nelerdir?
Tişört siparişlerinizde peşin çalışmaktayız. Sipariş başlangıcında ödemenin %50 'si peşin alınır, ürünleriniz hazırlandığında size bilgi verilerek kalan ödemenizin ardından kargoya verilir.
Kargo ve Nakliye Koşullarınız Nelerdir?
Siparişleriniz hazırlandığında kargo veya nakliye ile tüm illere gönderilebilir. Kargo veya nakliye ücreti alıcıya aittir. Ödeme tamamlanmadan ürünleriniz kargoya verilmez.
Sağ alttaki Whatsapp butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Teklif Al

  Ürün
  product image
  Puan
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  5 based on 8 votes
  Üretici
  Tisort.web.tr
  Ürün Adı
  Polo Yaka Tişört
  Fiyat
  Fiyat Alınız
  Stok Durumu
  Pre-Order Only
  Dark Reklam