Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Logo Baskılı T-shirt

11.04.2018
2 görüntülenme
Logo Baskılı T-shirt
Logo Baskılı T-shirt

Promosyon t-shirt imalatı günümüzde hemen hemen her sektörde faaliyet gösteren işletmeler tarafından yaz aylarında çok sık tercih edilen bir promosyon ürün ve iş elbisesi siparişleri arasında bulunmaktadır. Tshirt sıcak geçen yaz mevsimlerinde en çok kullanılan giyim ürünleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Bu sebeple promosyon çalışması olarak yaptırılacak olan bir firma logo baskılı tshirt işletmenize özel, çok etkili bir promosyon ürün haline gelebilmektedir. Promosyon tişörtler iş elbisesi, işçi tişörtü, personel tişörtü olarak da kullanılabilmektedir.

Tişört Baskı Yöntemleri

Promosyon tişört üretimi konusunda farklı baskı yöntemleri kullanılmaktadır. Bir promosyon logo baskılı tişört için en önemli unsur üzerinde firma logosu, firma adı veya sloganının bulunmasıdır. Tişört baskı yöntemleri üretimi yapılan tişörtün kumaş, renk gibi özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Örneğin dijital baskılar genellikle beyaz veya açık renk tişörtler üzerine yapılabilmektedir. Dijital baskı yapılacak tişört polyester kumaşlar kullanılarak üretilmektedir. Penye, Open end gibi pamuk kumaşlardan üretilen t-shirt modelleri üzerine ise logo baskı emprime baskı, serigrafi baskı, transfer baskı gibi yöntemlerle uygulanabilmektedir.

Logo Baskılı Tshirt Modelleri

  • Bisiklet Yaka Promosyon Tişört
  • V Yaka Promosyon Tişört
  • Polo Yaka Promosyon Tişört
  • Tüp Kesim Ucuz Promosyon Tişört

Logo Nakışlı Tişörtler

Promosyon tişört modelleri üzerine firma logoları baskı yöntemleri ile uygulanmakla birlikte isteğe göre nakış işleme yöntemi ilede uygulanabilmektedir. Logo nakış işleme genellikle pike kumaşlardan üretilmekte olan promosyon polo yaka tişört modelleri üzerine uygulanmaktadır. İsteğe göre penye, open end suprem kumaşlardan üretilen promosyon tshirtler üzerine de uygulanabilir.

Logo Baskılı Tişört Fiyatları

Logo baskılı tişört fiyatları bir çok farklı faktöre göre değişiklik göstermektedir. Bu faktörler arasında en önemli olan tişört sipariş adetidir. Yüksek adetli tshirt siparişlerinizde daha uygun fiyatları yakalayabilirsiniz. Bir diğer faktör tshirt üretimi için kullanılacak kumaş cinsi ve gramajıdır. Son olarak yaptırmak istediğiniz logonuz için uygulacak baskı yöntemi, baskı renk sayısı da promosyon tshirt fiyatları konusunda etkili olmaktadır. Promosyon t-shirt siparişleriniz ve detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Tisort.web.tr
Tshirt Logo Baskı
Hizmet
Tshirt Logo Baskı
Firma
Tisort.web.tr,
A24 Blok No:49 Tekstilkent ,Esenler,Türkiye — İstanbul-34235,
Telephone No.05432502688
Yer
Türkiye
Açıklama
Özel Firma Logo Baskılı Tshirt İmalatı ve Toptan Satışı.
Dark Reklam