Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Toptan Promosyon Baskılı Tişört

07.08.2021
56 görüntülenme
Toptan Promosyon Baskılı Tişört

TOPTAN TİŞÖRT

Günümüzde sanayiden enerjiye, imalattan hizmet sektörüne kadar farklı çalışma sektöründe faaliyet gösteren firmalar, gerek personel kıyafeti olarak çalışanları için gerekse de reklam promosyon amaçlı dağıtımlar için toptan tişört imalatı yaptırmaktadırlar. Yaz mevsiminde sıcak geçen günlerde en çok giyilen, en sık tercih edilen giyim ürünü olan tişörtler, personel giyimi alanında da en gözde seçim olarak ön plana çıkmaktadır.

PERSONEL TİŞÖRTÜ

Firmalar için hem prestij hem de firmaya aidiyet açısından personel kıyafetleri oldukça önemli bir yer tutmaktadır. İşletmeler çalışanlarının kıyafetleri ile diğer kişilerden kolayca ayırt edilebilmesi, dışardan bakıldığında prestijli bir görünüm ve personel memnuniyeti gibi sebeplerle çalışanları için üzerinde firma logo baskısı bulunan kıyafetler yaptırmaktadır. Yaz mevsiminde ise en çok kullanılan ürün personel tişörtü olarak ön plana çıkmaktadır. Sektörlere ve personelin çalıştığı alana göre farklı tişört modelleri bulunmakta ve bunlar arasından seçim yapılabilmektedir.

PERSONEL TİŞÖRTÜ MODELLERİ;

  • Polo Yaka Tişört
  • Sıfır Yaka (bisiklet yaka) Tişört
  • V Yaka Tişört

TİŞÖRT BASKI NAKIŞ

Bir tişörtün personel tişörtü ya da promosyon tişört haline gelebilmesi için üzerine firma logo, isim veya sloganının baskı ya da nakış işleme yöntemleri ile uygulanması gerekmektedir. Tişört üzerine baskı mı yoksa nakış mı yapılacağı esasen firmanın tercihine göre belirlenmekle birlikte, logo görselinize, tercih ettiğiniz ürün modeline göre en uygun ve ekonomik çözüm için bizler sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Örneğin istemiş olduğunuz görsel nakış işleme ile alınamayabilir, baskı yöntemi ile en güzel sonuca ulaşılabilir. Bununla birlikte düşük adetli siparişlerinizde sıfırdan tişört imalatı yapılmayacağı ve stoklu ürünler kullanılacağı için sadece baskı yöntemi kullanılabilir. Gerekli detayları firma logo görselinizi, tişört modelinizi bizlere ileterek öğrenebilirsiniz.

TİŞÖRT FİYATLARI

Toptan baskılı tişört imalatı yaptırmak isteyen firmalar açısından genel olarak ilk merak edilen konu toptan tişört fiyatları konusudur. Fakat bu noktada fiyat konusu tamamen sizin sipariş detaylarınıza göre şekilleneceği için bu detayları öğrenmeden net bir fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Aşağıdaki listede fiyatları belirleyen ve net fiyat bilgisi için bizlere iletmeniz gereken detayları bulabilirsiniz.

TOPTAN TİŞÖRT FİYATLARI

Toptan Tişört Fiyatlarını Belirleyen Etkenler Nelerdir?

  • Sipariş Adeti
  • Tişört Modeli (Polo yaka, Bisiklet yaka gibi)
  • Baskı & Nakış Görseli
  • Kumaş Kalitesi

PROMOSYON PERSONEL TİŞÖRTÜ GÖRSELLERİ

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dark Reklam