Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Promosyon Polo Yaka Tişört

30.07.2018
1 görüntülenme
Promosyon Polo Yaka Tişört
Promosyon Polo Yaka Tişört

Polo Yaka Tişört ürünleri promosyon tshirt modelleri arasından en sık tercih edilen modellerden biridir. Yakalı tişört, lakost tişört, polo yaka tişört isimleriyle bilinen bu ürünün diğer tişört modellerinden farkı imalatında kullanılan pike kumaş ve yakalı olmasıdır. Polo yaka tişört üzerine genellikle baskı yerine nakış işleme tercih edilmektedir. Cafe ve Restaurant ve bir çok işletmede personel kıyafeti olarak polo yaka tshirtler kullanılmaktadır. Bisiklet yaka ve V yaka tişört modellerine göre daha kurumsal bir görünüm sağlamaktadır.

Toptan Polo Yaka Tişört

Polo yaka tişört imalatı firmamızda toptan olarak yapılmaktadır. Perakende satışımız bulunmamaktadır. Bazı ana renklerdeki stoklu ürünler için minimum sipariş adetimiz 30, imalat yapılması gereken özel ürünlerde minimum sipariş adetimiz 100 adettir.

Polo Yaka Tişört Fiyatları

Polo yaka tişört fiyatları kullanılacak olan kumaş gramajı, sipariş adeti,  logo nakışları ve tişört tasarımına göre değişmektedir. Toptan polo yaka tişört fiyatlarını öğrenmek ve detaylı bilgi almak için bize Whatsapp, Mail yada Telefon ile ulaşabilirsiniz.

Polo Yaka Tişört Galeri
Dark Reklam