Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Polar Cafe Şalları

13.02.2024
247 görüntülenme
Polar Cafe Şalları
Cafe Polar Şalları

Toptan Polar şal modelleri sıklıkla Cafe & Restaurant gibi işletmelerinde kullanılmakta olan bir promosyon tekstil ürünüdür.  Polar Şal açık hava mekanları bulunan işletmelerde, serin akşamlarda, soğuk kış aylarında müşteriler tarafından en çok talep edilen ürünlerden biridir. Polar Cafe Şalları imalatında kullandığımız kalın polar kumaş ile yüksek ısı tutma özelliğine sahiptir ve yine yumuşak dokusu ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İşletmelerinize özel firma logo nakış baskılı polar şal imalatı için bize ulaşabilirsiniz.

Promosyon Polar Şal

Krem Renk Nakışlı Şal

Toptan Polar Şal

Tisort.web.tr olarak işletmelerine özel toptan polar şal imalatı ve satışı yapmaktayız. 1.kalite kalın polar kumaşlar kullanarak toptan polar şal üretimi yapmaktayız. Geniş polar renk kartelamızdan işletmenizin kurumsal renklerine uygun renk tercihinizi yaparak toptan şal siparişi verebilirsiniz. Polar şal imalatında genel olarak 280 gr kalın polar kullanılmasıyla birlikte daha ekonomik fiyat beklentisi olan yüksek adetli promosyon şal siparişi vermek isteyen müşterilerimiz için 220 gr polar kumaş seçeneğimiz de bulunmaktadır.

Nakışlı Polar Şal

Üretimini yaptığımız polar cafe şalları üzerine cafe restaurant isminizi veya logonuzu nakışl işleme yöntemi ile uygulayabilmekteyiz. Bu sayede nakış baskılı polar şal modelleri tamamen işletmenize özel bir ürün haline getirilebilmektedir. Üst kalite nakış işleme makinelerimiz ile oldukça şık görünen cafe polar şallarına sahip olabilirsiniz. Bunun için bizlere ulaşarak işletme logonuzu iletmeniz yeterli.

Aşağıdaki nakışlı polar şal örneklerini inceleyebilir ve bizlere ulaşarak polar şal fiyatları hakkında bilgi ve teklif alarak sipariş verebilirsiniz. Cafe şalları için stok bulunması durumunda minimum sipariş adetimiz 30 adet, stok bulunmadığı takdirde minimum şal sipariş adetimiz 50 adettir.

Polar Şal Renk Kartelası
Polar Renk Kartelası. Polar Kumaş Renkleri.

Polar Renk Kartelası

Nakışlı Polar Şal Örnekleri
Ürün
Puan
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 10 votes
Üretici
Tisort.web.tr
Ürün Adı
Cafe Şalları
Fiyat
TL Fiyat Alınız
Stok Durumu
Available in Stock
Dark Reklam Tişört X