Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Promosyon Tişört İmalat

16.02.2018
2 görüntülenme
Promosyon Tişört İmalat

Promosyon Tişört İmalatı

Pamuk, kesik elyaf ve polyester kumaşlardan promosyon tişört imalatı yapmaktayız.  Üzerinde firma logo baskı veya nakışı bulunan Promosyon Tişört yaz aylarında en sık tercih edilen ve en etkili promosyon tekstil ürünleri arasında yeralmaktadır.

Promosyon tişörtler kullanım amacı,üzerine uygulanacak baskı çeşidine göre farklı gramajlarda, farklı kumaş türlerinden üretilebilmektedir. Polo yaka promosyon tişört imalatı için pike lacos kumaşlar kullanılır ve genellikle üzerine firma logosu nakış olarak uygulanmaktadır. Bisiklet yaka promosyon tshirt imalatı için penye, suprem open end pamuk kumaşlar kullanılmakta ve üzerine serigraf, transfer baskı uygulamaları yapılabilmektedir.  Dijital baskı uygulanması gereken promosyon tişört imalatı için ise polyester, kesik elyaf kumaşlar kullanılmaktadır.

Promosyon tişört fiyatları firmaların promosyon bütçeleri açısından oldukça önemli olduğu için kullanım amacı promosyon olan promosyon t shirt için daha düşük gramajlar open end suprem kumaşlar tercih edilmektedir.

Toptan tişört imalatı, penye promosyon tişört imalat, toptan baskısız tişört, baskılı promosyon tişört fiyatları hakkında bilgi almak ve promosyon tshirt siparişi vermek için bize ulaşabilirsiniz.

Dark Reklam Tişört X