Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Kırmızı Penye Tişört

02.03.2020
504 görüntülenme
Kırmızı Penye Tişört
Kırmızı Penye Tişört

%100 pamuk penye kumaşlardan üretilmiş olan 1.kalite kırmızı renk bisiklet yaka promosyon tişört modelimizdir. Promosyon tişörtler farklı farklı kalitelerde üretilebilmektedir. Kalite unsurunu etkileyen faktörler dikiş kalitesi ve kullanılan kumaş türüdür. Tişört fiyatları bu tür faktörlere göre farklılık göstermektedir. Aşağıda görsellerini inceleyebileceğiniz sıfır yaka kırmızı penye tişört ürünümüz 1.kalite penye kumaşlardan üretilmiş olan üst sınıf promosyon tshirt modelidir.

Penye tişört modellerimizin yaka kısmı kendi kumaşından yapılır ve orta kalite tişörtlere göre yakası daha incedir. Bu da daha rahat bir kullanım ve görünüm sağlamaktadır.

Promosyon Penye Tişört Yaka

Kırmızı Penye Tişört Yaka

Tişört Baskı

Tişört baskı işlemi promosyon tekstil ürünleri için en önemli kısımlardan biridir. Firmalar üretimini yaptırdıkları tişörtlerin üzerinde firma logo, isim veya sloganlarının bulunmasını istediklerinden tişört modellerimiz üzerine istenilen baskı logo görselini uygulayabilmekteyiz.

Bir çok farklı tişört baskı çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bazıları emprime baskı, serigrafi baskı, transfer baskı ve dijital baskıdır. Promosyon penye tişörtlerimiz hazır stoklu ürünler olduğundan dolayı özellikle nispeten düşük adetli siparişleriniz de sıfırdan imalat yapılmaz ve hazır tişörtler kullanılır. Bu tür stoklu hazır bitmiş ürün diyebileceğimiz ürünler üzerine transfer baskı uygulaması yapılmaktadır. Transfer baskı ile tek renk, iki renk ve maksimum üç renk baskı yapılabilmektedir. Yapılacak olan baskı görseli önemlidir çünkü içerisinde renk geçişleri bulunan, üst üste renkler bulunan görseller için transfer baskı yapılamamaktadır. Bunun yerine ofset transfer baskı ya da bas kes baskı tarzında baskı teknikleri kullanılmaktadır. Bu yüzden tüm bu etkenler tişört fiyatları konusunda farklılık ortaya çıkaracağından bizlerden fiyat isterken sipariş adetiniz. baskı görseliniz gibi detayları bizlere iletmeniz gerekmektedir.

Baskılı Tişört siparişleriniz ve promosyon tshirt fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Tişört Renkleri & Bedenleri
  • Renk: Beyaz         Bedenler: S, M, L, XL, XXL
  • Renk: Siyah          Bedenler: S, M, L, XL, XXL
  • Renk: Kırmızı      Bedenler: S, M, L, XL, XXL
  • Renk: Mavi           Bedenler: S, M, L, XL, XXL
  • Renk: Yeşil           Bedenler: S, M, L, XL, XXL
  • Renk: Turuncu    Bedenler: S, M, L, XL, XXL
  • Renk: Gri              Bedenler: S, M, L, XL, XXL
  • Renk: Sarı             Bedenler: S, M, L, XL, XXL
Penye Tişört Görselleri
Dark Reklam Tişört X