Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Toptan Tshirt – Baskılı Tişört

08.04.2019
2 görüntülenme
Toptan Tshirt – Baskılı Tişört
TOPTAN T-SHİRT - BASKILI TİŞÖRT

T-shirt 1920’li yıllarda üretilmeye başladığından beri oldukça ilgi görmüş ve her zaman popülerliğini korumuş bir üründür. Kısa kollu modelin şeklinden dolayı T shirt olarak adlandırılmış olan tişört günümüzde dış giyim ve iç giyim ürünü olarak kullanılmaktadır. Tişört ilk üretildiği zamandan beri şuan ortalama iki milyar dolarlık bir pazara dönüşmüştür. Dünya üzerinde bu kadar yaygın ve yoğun kullanımı olan bu ürünler, sıcak geçen yaz mevsimlerinde en çok tercih edilen tekstil ürünleri arasında en başta yer almaktadır. Her kesim tarafından oldukça sevilen ve severek giyilen tişörtler bebeklerden yaşlılara kadar her boyutta ve herkese uygun bedenlerde üretilmektedir.

Standart olarak kullanılan bedenler ;

 1. S (small)
 2. M (medium)
 3. L (large)
 4. XL (extra large)

 ölçülerdedir.

Ortama ölçülere göre Tişört beden ölçüleri

 1. S Beden 44 cm X 69 – 68 cm
 2. M Beden 46 cm X 71 – 70 cm
 3. L Beden 49 cm X 73-72 cm
 4. XL Beden 53 cm X 75 – 74 cm

Bunun harici daha büyük XXL, XXXL gibi daha büyük, battal boylarda da imal edilebilmektedir. Perakende giyim ürünü olarak kullanımının yanı sıra ucuz ve etkili bir tanıtım ürünü olarak promosyon tişört kullanımı oldukça yaygındır. Promosyon ürün olarak kullanıldığında tişört üzerine firma logo baskısı sloganı veya logosu çeşitli baskı ve nakış yöntemleriyle uygulanabilmektedir. Günlük giyim ürünü olarak kullanıldığında tişört üzerine çeşitli tasarımlar, mizah, emojiler, sanatsal içerikler, ünlü görselleri gibi birbirinden farklı grafik ve fotoğraflar baskı olarak uygulanabilmektedir. Seçim promosyon ürünü olarak da politik sloganlar, siyasi parti logo ve isimleri baskı yapılarak şeçim promosyon tişörtü imalatı yapılabilmektedir.

Ucuz Tişört Beyaz Renk

Baskılı Tişört Modelleri

Tişört imalatı için kullanılan başlıca kumaşlar %100 pamuk, polyester yada pamuk polyester karışımı kumaşlardan üretilmektedir. Ürün üzerine uygulanacak olan baskı görseli ve yöntemi kumaş seçimini etkilemektedir. Transfer baskı, serigrafi baskı, emprime baskı gibi yöntemler pamuk kumaş tshirt modelleri üzerine daha rahat uygulanabilir iken, dijital baskı tekniği ise polyester kumaşlara daha etkili bir biçimde uygulanabilmektedir. Bu tür dijital baskılar fotoğraf baskısı ve yüksek kalite çözünürlüğe sahip tasarımları tişört üzerine rahatlıkla aktarabilmektedir.Bu yöntemler ile baskılı tişört üretimi yapılmaktadır. Forma kumaşları da bu tür polyester kumaşlardan üretilmekte ve üzerine digital baskı uygulanmaktadır. Dijital tişört baskı ile fotoğraf kalitesinde, çok renkli baskılar tişörtler üzerine aktarılabilmektedir. Dijital baskı yönteminde diğer baskı türlerinde olduğu gibi her renk için ayrı kalıp maliyeti bulunmaz, degrade renk geçişli görseller kolayca beyaz tişörte baskı olarak uygulanabilmektedir. Sizde toptan tişört siparişleriniz için beyaz polyester ürünümüzü tercih edebilir, görsellerinizi bize ileterek baskılı tişört imalatı yaptırabilirsiniz.

Promosyon tshirt modelleri pamuk ve polyester kumaşların her ikisi de kullanılarak üretilebilmektedir. Pamuk kumaştan üretilen ürünler üzerine 5 renge kadar emprime baskı yapılabilmektedir.

En çok kullanılan T-shirt Modelleri ise;

 1. Bisiklet Yaka Tişört
 2. V Yaka Tişört
 3. Polo Yaka Tişört

Bu modeller arasında kullanımı en yaygın olan ürün tişört fiyatları nedeniyle bisiklet yaka bir diğer adıyla yuvarlak yaka tişört modelidir. Bu tür ürünler promosyon tişört ürünleri arasında en ucuz tişört modelidir. Toptan tshirt siparişleri için en ekonomik çözüm bu modellerdir. Bisiklet yaka harici alternatif olarak yaka kısmı daha açık olan V yaka yada daha üst kalite siparişler için pamuk penye kumaşlardan üretilmekte olan Polo Yaka Tişört modelleride tercih edilebilir.

Tişört İmalatı ve Tişört Fiyatları

Firmamız üstte yer alan modellerde promosyon tişört imalatı yapmaktadır. Promosyon ürün siparişlerinizde önemli bir kriter olan tişört fiyatları istediğiniz ürün modeline, sipariş sayısına, baskı görseline ve kumaş seçimine kadar bir çok faktör göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Tshirt imalatı toptan olarak yapılmaktadır, toptan siparişleriniz ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Örnek Baskılı Tişörtler
Sıkça Sorulan Sorular
Perakende Satış Yapıyormusunuz?
Hayır, toptan tişört imalatı ve satışı yapmaktayız. Ürünlerle ilgili belirli minimum sipariş adetlerimiz vardır.
Siparişte ödeme koşullarınız nelerdir?
Tişört siparişlerinizde peşin çalışmaktayız. Sipariş başlangıcında ödemenin %50 'si peşin alınır, ürünleriniz hazırlandığında size bilgi verilerek kalan ödemenizin ardından kargoya verilir.
Kargo ve Nakliye Koşullarınız Nelerdir?
Siparişleriniz hazırlandığında kargo veya nakliye ile tüm illere gönderilebilir. Kargo veya nakliye ücreti alıcıya aittir. Ödeme tamamlanmadan ürünleriniz kargoya verilmez.
Sağ alttaki Whatsapp butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Teklif Al

  Ürün
  product image
  Puan
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  5 based on 16 votes
  Üretici
  Tisort.web.tr
  Ürün Adı
  Promosyon Tişört
  Fiyat
  TL Fiyat Alınız
  Stok Durumu
  Pre-Order Only
  Dark Reklam