Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Tshirt – Tişört

04.12.2018
47 görüntülenme
Tshirt – Tişört
T-SHİRT - TİŞÖRT

T-shirt 1920’li yıllarda üretilmeye başladığından beri oldukça ilgi görmüş ve her zaman popülerliğini korumuş bir üründür. Kısa kollu modelin şeklinden dolayı T shirt olarak adlandırılmış olan tişört günümüzde dış giyim ve iç giyim ürünü olarak kullanılmaktadır. Tişört ilk üretildiği zamandan beri şuan ortalama iki milyar dolarlık bir pazara dönüşmüştür.  Bebeklerden yaşlılara kadar her boyutta ve herkese uygun bedenlerde üretilmektedir. Standart olarak kullanılan bedenler ;

 1. S (small)
 2. M (medium)
 3. L (large)
 4. XL (extra large)

 ölçülerdedir.

Ortama ölçülere göre Tişört beden ölçüleri

 1. S Beden 44 cm X 69 – 68 cm
 2. M Beden 46 cm X 71 – 70 cm
 3. L Beden 49 cm X 73-72 cm
 4. XL Beden 53 cm X 75 – 74 cm

Bunun harici daha büyük XXL, XXXL gibi daha büyük, battal boylarda da imal edilebilmektedir. Perakende giyim ürünü olarak kullanımının yanı sıra ucuz ve etkili bir tanıtım ürünü olarak promosyon tişört kullanımı oldukça yaygındır. Promosyon ürün olarak kullanıldığında tişört üzerine firma logo baskısı sloganı veya logosu çeşitli baskı ve nakış yöntemleriyle uygulanabilmektedir. Günlük giyim ürünü olarak kullanıldığında tişört üzerine çeşitli tasarımlar, mizah, emojiler, sanatsal içerikler, ünlü görselleri gibi birbirinden farklı grafik ve fotoğraflar baskı olarak uygulanabilmektedir. Seçim promosyon ürünü olarak da politik sloganlar, siyasi parti logo ve isimleri baskı yapılarak şeçim promosyon tişörtü imalatı yapılabilmektedir.

Ucuz Tişört Beyaz Renk

Tişört Modelleri

Tişört imalatı için kullanılan başlıca kumaşlar %100 pamuk, polyester yada pamuk polyester karışımı kumaşlardan üretilmektedir. Ürün üzerine uygulanacak olan baskı görseli ve yöntemi kumaş seçimini etkilemektedir. Transfer baskı, serigrafi baskı, emprime baskı gibi yöntemler pamuk kumaş tshirt modelleri üzerine daha rahat uygulanabilir iken, dijital baskı tekniği ise polyester kumaşlara daha etkili bir biçimde uygulanabilmektedir. Bu tür dijital baskılar fotoğraf baskısı ve yüksek kalite çözünürlüğe sahip tasarımları tişört üzerine rahatlıkla aktarabilmektedir.Bu yöntemler ile baskılı tişört üretimi yapılmaktadır. Forma kumaşları da bu tür polyester kumaşlardan üretilmekte ve üzerine digital baskı uygulanmaktadır. Promosyon tshirt modelleri pamuk ve polyester kumaşların her ikisi de kullanılarak üretilebilmektedir.

En çok kullanılan T-shirt Modelleri ise;

 1. Bisiklet Yaka Tişört
 2. V Yaka Tişört
 3. Polo Yaka Tişört

Bu modeller arasında kullanımı en yaygın olan ürün tişört fiyatları nedeniyle bisiklet yaka bir diğer adıyla yuvarlak yaka tişört modelidir. Bu tür ürünler promosyon tişört ürünleri arasında en ucuz tişört modelidir. Toptan tshirt siparişleri için en ekonomik çözüm bu modellerdir. Bisiklet yaka harici alternatif olarak yaka kısmı daha açık olan V yaka yada daha üst kalite siparişler için pamuk penye kumaşlardan üretilmekte olan Polo Yaka Tişört modelleride tercih edilebilir.

Tişört İmalatı ve Tişört Fiyatları

Firmamız üstte yer alan modellerde promosyon tişört imalatı yapmaktadır. Promosyon ürün siparişlerinizde önemli bir kriter olan tişört fiyatları istediğiniz ürün modeline, sipariş sayısına, baskı görseline ve kumaş seçimine kadar bir çok faktör göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Tshirt imalatı toptan olarak yapılmaktadır, toptan siparişleriniz ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Örnek Baskılı Tişörtler
Sıkça Sorulan Sorular
Perakende Satış Yapıyormusunuz?
Hayır, toptan tişört imalatı ve satışı yapmaktayız. Ürünlerle ilgili belirli minimum sipariş adetlerimiz vardır.
Siparişte ödeme koşullarınız nelerdir?
Tişört siparişlerinizde peşin çalışmaktayız. Sipariş başlangıcında ödemenin %50 'si peşin alınır, ürünleriniz hazırlandığında size bilgi verilerek kalan ödemenizin ardından kargoya verilir.
Kargo ve Nakliye Koşullarınız Nelerdir?
Siparişleriniz hazırlandığında kargo veya nakliye ile tüm illere gönderilebilir. Kargo veya nakliye ücreti alıcıya aittir. Ödeme tamamlanmadan ürünleriniz kargoya verilmez.
Sağ alttaki Whatsapp butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Teklif Al

Ürün
product image
Puan
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
5 based on 4 votes
Üretici
Tisort.web.tr
Ürün Adı
Promosyon Tişört
Fiyat
TL Fiyat Alınız
Stok Durumu
Pre-Order Only
Web Tasarım : Dark Reklam