Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Tişört İmalatı

11.03.2018
2 görüntülenme
Tişört İmalatı
Tişört İmalatı

Son yıllarda tişört en sık kullanılan reklam promosyon ürünleri arasında ilk sıralarda bulunmaktadır. Promosyon tişört gerek firmaların reklam, tanıtım, promosyon çalışmalarında dağıttıkları ürün olarak, gerek çalışanlarına iş kıyafeti olarak personel tişörtü olarak, gerekse seçimlerde seçim tişörtü olarak sıklıkla kullanılmakta ve tişört imalatı yaptırılmaktadır. Çeşitli organizasyonlarda, fuarlarda, etkinliklerde de kuruma özel tişört imalatı talep edilmektedir.

Tişört imalatı için ilk olarak üretim yaptırılacak tişört modeli seçilmelidir. Tisort.web.tr olarak sizler için imalatını yaptığımız, sipariş verebileceğiniz tişört modellerimiz;

  • Bisiklet Yaka Promosyon Tişört
  • V Yaka Promosyon Tişört
  • Polo Yaka Promosyon Tişört
  • Tüp Kesim Ucuz Promosyon Tişört

 

Bisiklet Yaka Promosyon Tişört

Bisiklet yaka tişört modeli tişörtler arasında en çok tercih edilen tişört modelimizdir. Pamuk penye ve pamuk open end 30:1 süprem kumaşlardan üretilebilmektedir. Farklı renklerde bisiklet yaka tişört imalatımız mevcuttur. Open end kumaşlardan imalatı yapılan promosyon bisiklet yaka tişört modeli penye tişört ürünlerimize göre daha ekonomik ucuz fiyatlıdır. Bununla birlikte penye kumaş yumuşak dokusu ile hem kullanım kolaylığı sağlar hemde daha kalitelidir. Promosyon bütçenize göre tişört imalatı için penye ya da open end kumaş tercihinizi sipariş sırasında yapabilirsiniz. Pamuk kumaşlar harici çok renkli dijital baskı yapılması gereken durumlarda polyester tişört imalatı da yapılabilmektedir.

V Yaka Promosyon Tişört

V yaka promosyon tişört ile bisiklet yaka promosyon tişörtler yaka tipi hariç aynı özelliklere sahip ve aynı kumaşlardan üretilebilen tişört modelimizdir. Penye ve open end süprem kumaşlardan üretilebilmektedir. V yaka promosyon tişört fiyatları yaka tipi farklı nedeniyle bisiklet yaka tişörtlerden biraz daha yüksek fiyatlıdır. Sadece yaka farkı olduğu için küçük fiyat farkları bulunmaktadır. Promosyon tişört fiyatları için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Farklı renklerde V yaka promosyon tişört imalatı yapabilmekteyiz.

Polo Yaka Promosyon Tişört

Polo yaka promosyon tişört, tişört modelleri arasında en üst kategoride bulunan tişört modelidir. Polo yaka tişörtler pamuklu pike kumaşlardan üretilmektedir. Polo yaka promosyon tişört imalatı siyah, beyaz, kırmızı, mavi, lacivert, turuncu, gri, yeşil, melanj, turkuaz gibi farklı renklerde yapılabilmektedir. Polo yaka tshirt üzerine genellikle firma logo ve isimleriniz nakış olarak uygulanabilmektedir. Üzerine logo işlenen polo yaka tişörtler personel tişörtü, işçi tişörtü olarak çalışanlarınıza verebileceğiniz kurumsal bir ürün haline getirilmektedir. Toptan polo yaka tişört fiyatları ve siparişi için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Tüp Kesim Promosyon Tişört

Tüp kesim promosyon tişörtler yanları dikişsiz tişört modelimizdir. Tüp kesim tişörtler genelde seçim tişörtü, organizasyon ve etkinliklerde kullanılacak olan, dağıtılmak üzere imalatı yaptırılan tişört modelidir. Genellikle beyaz renk olarak üretilmektedir. Bisiklet yaka ve V yaka tüp kesim tişört imalatı yapılabilmektedir. Tişört modelleri arasında en ucuz promosyon tişört modeli tüp kesim promosyon tişörtlerdir.

Tisort.web.tr
Tişört İmalatı
Hizmet
Tişört İmalatı
Firma
Tisort.web.tr,
A24 Blok No:49 Tekstilkent Esenler,İstanbul,Türkiye-34235,
Telephone No.05432502688
Yer
Türkiye
Açıklama
Logo Baskılı Promosyon Tişört İmalatı. Toptan Tişört.
Dark Reklam