Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
0212 438 80 14
Dil Seçin
trende

Ucuz Promosyon Tshirt

20.02.2018
535 görüntülenme
Ucuz Promosyon Tshirt

Ucuz Promosyon Tişört

Ucuz promosyon tshirt daha düşük gramajlardaki 125gr – 145 gr % 100 Pamuk 30/1 Suprem Open end kumaşlardan üretilen tişört modelleridir. En ucuz promosyon tişört beyaz renk olanlardır, renkli promosyon tişört modellerinde ufak bir fiyat farkı bulunmaktadır.

Neden Ucuz Promosyon Tişört?

En önemli etken diğer tişört modellerine göre daha ekonomik fiyatlara üretilebilmesidir. Ucuz promosyon tişört fiyatları için sipariş miktarı 1000 adet ve üzeri alımlarda yakalanabilmektedir. Ucuz promosyon tshirtler  daha çok günlük organizasyonlarda dağıtılmak üzere kullanılmaktadır. Seçim tişörtü, açılışlarda promosyon dağıtılacak tişört, kampanya tişörtü vb. Daha uzun süre kullanılacak, çalışanlarınıza dağıtacağınız, ya da müşterilerilenize hediye edeceğiniz kaliteli tişört alımları için daha yüksek gramajlı, penye tişörtleri tercih edebilirsiniz.

Promosyon Tişört Modelleri

Ucuz promosyon tshirt sıfır yaka,bisiklet yaka olarak ya da V yaka olarak üretilebilmektedir. Genel olarak stoklu olan ucuz tişört modeli sıfır yaka tişört modelidir.  Bisiklet yaka promosyon tişört renkleri Beyaz, Kırmızı, Sarı, Açık Yeşil, Haki, Saks Mavi, Lacivert, Turuncu, Açık Mavi, Siyah’tır. Promosyon tişörtler üzerine serigrafi,transfer ve emprime baskı ile logolarınız uygulanabilmektedir.

Promosyon Tişört Beden Ölçüleri

S Beden 44 cm X 69 – 68 cm
M Beden 46 cm X 71 – 70 cm
L Beden 49 cm X 73-72 cm
XL Beden 53 cm X 75 – 74 cm

Ucuz Promosyon Tişört Fiyatları

Promosyon ucuz tişört fiyatları konusuna etki eden birkaç faktör bulunmaktadır. En önemli etken promosyon t shirt sipariş adetinizdir. Ucuz promosyon tişört fiyatları için 1000 adet ve üzeri siparişiniz olması gerekmektedir.  Tişört rengi fiyatı değiştirmektedir,beyaz tişörtler renkli tişörtlere göre biraz daha ucuzdur. Promosyon tişört üzerine uygulanacak baskı için logonuzun renk sayısı, kaç yöne baskı yapılacağı, baskı yöntemi tişört fiyatları konusundaki bir diğer etkendir. Ürünler 4 bedende karışık olarak verilmektedir. Ürünler 10 Arlı Katlar Halinde Koli İçinde Teslim Edilir. Tekli, Ütü ve Jelatin Paket İçinde İstenir ise birim fiyatlara ütü paket bedeli yansıtılır.

Baskılı promosyon tişört, ucuz beyaz tişört, toptan baskısız tişört fiyatları, ucuz baskılı tişört  ve promosyon tişört imalat için bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Web Tasarım : Dark Reklam