Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Toptan Baskılı Erkek Tişört

18.04.2018
2 görüntülenme
Toptan Baskılı Erkek Tişört
Baskılı Erkek Tişört Modelleri

Tshirt yaz mevsiminde en çok satılan ve en çok kullanılan tekstil ürünleri arasında bulunmaktadır. Her yaştan herkesin giyebildiği bir ürün olduğundan kullanımı oldukça yaygın olan tişörtler farklı modellerde üretilebilmekte ve üzerlerine farklı baskılar uygulanabilmektedir. Tisort.web.tr olarak baskılı tişört imalatı ve toptan tişört satışı yapmaktayız.

Erkek Tişört modelleri 145 gr pamuk süprem kumaşlardan bisiklet yaka (sıfır yaka) olarak üretilmektedir. Üzerine emprime baskı ile baskı uygulamaları yapılmaktadır. Toptan ucuz tişört siparişleriniz için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Mağazalarınızda yada online satışlarınız için erkek baskılı tişört modellerimizi inceyebilir sipariş verebilirsiniz. Birçok farklı baskılı tshirt modelimiz bulunmaktadır.

Tshirt Bedenleri

Ekonomik fiyatlı Ucuz Tişört modellerimiz slim dar kesimdir. Vücuda oturan kalıba sahip ve kaliteli işçilik ile üretilmiştir. Bir pakette M,L,XL ve XXL olarak 4 beden 4 tişört olarak bulunmaktadır, satışlarımızda beden ayrımı yapmamaktayız.

Toptan Tişört Fiyatları

Toptan baskılı tişört fiyatları sipariş adetinize ve tişört modeline göre farklılık göstermektedir. Toptan yüksek adetli tişört siparişlerinizde en ucuz toptan tişört fiyatlarını yakalayabilirsiniz. Ucuz tişört fiyatları ve siparişi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Tişört Görselleri

Baskılı Tişört Beyaz

Aşağıdaki Tişört Fiyatları 100 Adet ve üzeri siparişler için geçerlidir.

Ürün
product image
Puan
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
5 based on 13 votes
Üretici
Tisort.web.tr
Ürün Adı
Baskılı Erkek Tişört
Fiyat
Fiyat Alınız
Stok Durumu
Available in Stock
Dark Reklam