Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Baskılı Tişört

19.02.2019
1 görüntülenme
Baskılı Tişört
BASKILI TİŞÖRT

Baskı, günümüzde bir çok farklı uygulama yöntemi olan her hangi bir logo, yazı, figür gibi tasarımların ürün üzerine aktarılmasıdır. Üzerine baskı yapılabilen bir çok farklı tekstil ürünü bulunmakla birlikte en fazla baskı uygulaması yapılan ürünlerin başında baskılı tişört modelleri gelmektedir. Tişört imalatı için kullanılan kumaş türüne göre en uygun olan baskı tekniği tercih edilerek, ürün üzerine uygulama gerçekleştirilmektedir. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde tek renk logolardan çok renkli baskılara hatta fotoğraflar bile ürün üzerine uygulanarak baskılı tişört imalatı yapılabilmektedir.

Yaz mevsiminin vazgeçilmez giyim ürünü olan tişört hem erkek hem kadın için  7 den 70’e her yaş grubunda her zaman popüler bir giysidir. Bu bakımdan kullanımı bu kadar yaygın bir ürün olan tişörtlerinde bir çok farklı modeli ve kullanım alanı bulunmaktadır. Başlıca tişört modelleri Polo Yaka Tişört, Bisiklet Yaka Tişört ve V Yaka Tişört modelleridir. Tüm tişört modelleri üzerine baskılı uygulaması yapılarak baskılı tişört imalatı yapılabilir. Promosyon sektörü içinde de büyük bir payı bulunan ürünler promosyon tişört olarak kullanılmaktadır.

Baskılı Tişört Modelleri;

 • Polo Yaka Tişört
 • Bisiklet Yaka Tişört
 • V Yaka Tişört
 • Promosyon Tişört

PROMOSYON BASKILI TİŞÖRT

Promosyon baskılı tişört genel itibarı ile aynı firmada çalışan personelin iş tişörtü, personel tişörtü, personel kıyafeti olarak kullanması, herhangi bir organizasyonda görev alacak ya da katılacak kişilerin kullanması veya firmaların müşterilerine hediyelik promosyon ürünü olarak dağıtmaları amaçlarıyla üretilen baskılı tişört modelleridir. Üzerinde aynı logonun bulunduğu, aynı model ve renkte üretilmiş tişörtler çalışanların hem aidiyetlerini hemde personelin organizasyon harici kişilerden kolayca ayrılmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda promosyon baskılı tişört üzerinde işletmenizin logosunu da bulundurduğundan etkili bir reklam tanıtım aracı görevi görecektir.

Promosyon Baskılı Tişört

TOPTAN TİŞÖRT

Baskılı tişört imalatımız toptan üretim ile gerçekleştirilmektedir. Toptan tişört imalatı için belirli minimum üretim adetlerimiz bulunmaktadır. Perakende tişört satışımız bulunmamaktadır. Genel itibarı ile toptan baskılı tişört alt sınırı 100 adettir. Ekonomik, ucuz tişört fiyatları genellikle yüksek adetli siparişlerinizde yakalanabilmektedir. Örneğin aynı özelliklere sahip bir baskılı promosyon tişört modeli için 100 adet siparişiniz ile 1000 adet siparişiniz arasında önemli fiyat farkları oluşabilmektedir. Bu fark tamamen düşük adetlerinde hem tişört hemde baskı maliyetlerinin artmasından kaynaklanmadır. Toptan tişört imalatı ve promosyon tişört fiyatları için bizlerle iletişime geçerek logo ve sipariş detaylarınızı ileterek fiyat ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

TİŞÖRT BASKI YÖNTEMLERİ

Baskılı tişört imalatında kullanılacak olan baskı tekniği, üretilen tişörtün kumaş türü, rengi ve ürün üzerine uygulanacak olan logo görseli ile alakalıdır. Tişörtler %100 pamuk penye, open end türü kumaşlardan ya da polyester kumaşlardan üretilebilmektedir. Örneğin polyester beyaz renk tişört üzerine süblime, dijital baskı tekniği ile baskı yapılabilmektedir. Bu teknik ile çok renkli, fotoğraf vb görseller ürün üzerine uygulanabilmektedir. Polyester tişörtlere genel olarak süblime baskı tercih edilirken pamuk penye tişörtler üzerine transfer baskı, emprime baskı, serigraf baskı gibi teknikler tercih edilmektedir. Tabiki her baskı tekniğinin logo,görsel uygulama imkanları aynı olmadığı gibi baskı maliyeti de farklılık göstermektedir. Baskılı tişört modeliniz için tasarımınızı ya da logonuzu bizlere ileterek bu konuda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tişört Baskı Yöntemleri;

 • Emprime Baskı
 • Dijital Baskı
 • Serigraf Baskı
 • Transfer Baskı

BASKILI TİŞÖRT FİYATLARI

Baskılı tişört fiyatları yazımızın daha önceki kısımlarında da değindiğimiz üzere öncelikli olarak tişört sipariş adetinize ve tişört modeline göre belirlenmektedir. Bu detaylar belirlendikten sonra ürün üzerine uygulanacak olan baskı yöntemi, baskı sayısı ve büyüklüğü yine baskılı promosyon tişört fiyatlarını belirleyen öncelikli unsurlar arasında yeralmaktadır. Dilediğiniz zaman iletişim kanallarımız ile  yada alttaki Teklif Al formunu doldurarak bizlere ulaşabilir toptan tişört sipariş ile ilgili bilgileri vererek tişört fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

BASKILI TİŞÖRT GÖRSELLERİ
Sıkça Sorulan Sorular
Perakende Satış Yapıyormusunuz?
Hayır, toptan tişört imalatı ve satışı yapmaktayız. Ürünlerle ilgili belirli minimum sipariş adetlerimiz vardır.
Siparişte ödeme koşullarınız nelerdir?
Tişört siparişlerinizde peşin çalışmaktayız. Sipariş başlangıcında ödemenin %50 'si peşin alınır, ürünleriniz hazırlandığında size bilgi verilerek kalan ödemenizin ardından kargoya verilir.
Kargo ve Nakliye Koşullarınız Nelerdir?
Siparişleriniz hazırlandığında kargo veya nakliye ile tüm illere gönderilebilir. Kargo veya nakliye ücreti alıcıya aittir. Ödeme tamamlanmadan ürünleriniz kargoya verilmez.
Sağ alttaki Whatsapp butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Teklif Al

  Ürün
  Puan
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  5 based on 7 votes
  Üretici
  Tisort.web.tr
  Ürün Adı
  Baskılı Tişört
  Fiyat
  Fiyat Alınız
  Stok Durumu
  Pre-Order Only
  Dark Reklam Tişört X