Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Baskılı Promosyon Tişört Modelleri

07.12.2020
118 görüntülenme
Baskılı Promosyon Tişört Modelleri
Toptan Promosyon Tişört

Firmalar için yaz mevsimlerinde en çok kullanılan ürünler arasında Promosyon Tişört Modelleri bulunmaktadır. Otel, restaurant, cafe, imalat sanayi, pazarlama gibi bir çok farklı hizmet sektöründeki firma çalışanların kıyafet birlikteliği oldukça önemli bir konudur. Çalışanların müşterilerden ayrımı, kurumsal bir görünüm için şirketinize ait firma logo baskılı tişört kullanımı gerekli hale gelmektedir. Tisort.web.tr bu noktada sizlere toptan tişört imalatı konusunda üretim ve destek sağlamaktadır.

Baskılı Promosyon Tişört

Üretimini yapmakta olduğumuz bisiklet yaka, sıfır yaka tişört modelleri üzerine firmanıza ait slogan, isim veya logo baskı uygulayabilmekteyiz. Farklı logo görselleriniz için farklı tişört baskı teknikleri uygulanabilmektedir. Baskı tekniklerimiz arasında emprime baskı, transfer baskı ve dijital baskı yöntemleri bulunmaktadır. Uygulanacak olan kumaşın pamuk yada polyester olması, logo görselinin kaç renkten oluştuğu, renk geçişlerinin bulunup bulunmadığı gibi teknik detaylara göre farklı tekniklerle toptan tişört baskı işlemi yapmaktayız.

Sırt Baskılı Toptan Tişört

Promosyon Tişört Fiyatları

Promosyon Tişört Fiyatları konusu tişört siparişi vermek isteyen firmalarca en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Çünkü her firmanın kendine göre reklam için, personel kıyafetleri için ayırdığı bir bütçe bulunmaktadır. Bu noktada önemli olan unsurlar ; Tişört Kumaş Kalitesi , Baskı Tekniği, Logo Görseli ve Sipariş Adetidir. Bu sipariş özelliklerine göre tişört fiyatları değişkenlik göstereceğinden standart bir fiyat listemiz bulunmamaktadır. Tişört fiyatları ve Baskılı Promosyon Tişört Fiyat Teklifi için aşağıdaki özellikleri belirterek bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

  • Tişört Modeli (Bisiklet Yaka / Polo Yaka)
  • Sipariş Adeti
  • Logo Görseli (Görsel + Baskı İstenilen Yerler)

Promosyon Baskılı Tişört Video

Baskılı Gri ve Lacivert Bisiklet Yaka Promosyon Tişört Modelimizin Videosunu İzleyerek Ürünümüzün Gerçek Halini İnceleyebilirsiniz.

Promosyon Baskılı Tişört Görselleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dark Reklam