Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Polo Yaka Lakos Promosyon Tişört

29.01.2020
2 görüntülenme
Polo Yaka Lakos Promosyon Tişört
Baskılı Promosyon Polo Yaka Tişört

Genel olarak Polo Yaka ya da Lakos tişört olarak bilinen ve bir çok firma tarafından promosyon tişört modeli olarak kullanılan bu ürünler genel olarak %100 pamuk pike kumaşlardan yakalı olarak, önde iki düğme patı bulunan bir tişört modelidir. Yakasız olarak üretilmekte olan Bisiklet yaka, Yuvarlak yaka, V yaka gibi ürün modellerine göre Polo Yaka Tişört daha kurumsal ve daha kaliteli bir model olduğu için kurumsal işletmeler tarafından iş elbisesi ve promosyon tişört imalatında sıklıkla tercih edilmektedir.

Tisort.web.tr olarak firmalarınızın iş elbiseleri ve promosyon polo tişört ihtiyaçlarınıza yönelik olarak baskılı polo yaka tişört imalatı ve toptan satışı gerçekleştirmekteyiz. Tshirt modelleri üzerine işletmenize ait isim, slogan ve logo gibi görseller tercihinize göre farklı baskı yöntemleri yada nakış işleme olarak uygulanabilmektedir.

Polo Yaka Tişört Turuncu Toptan

The Mobile Mi Baskılı Polo Yaka Tişört

Polo Yaka Tişört İmalatı

Polo yaka tişört imalatı ve satışlarımızı toptan olarak gerçekleştirmekteyiz. Perakende satışımız bulunmamaktadır. Hazır stoklu ürünler üzerine firma logolarınız baskı olarak uygulanabilmektedir ve minimum sipariş adeti her renk için 30 adettir. Stokta bulunmayan tişört modellerimiz ve logo nakış işlemeli siparişleriniz için minimum polo yaka tişört üretim adetimiz 100 adettir.

Promosyon Polo Yaka Tişört Fiyatları

Her bir siparişin adet, logo baskısı, ürün modeli, kumaş türü gibi detayları farklı olduğundan ve bu farklar da fiyatları oldukça etkileyebildiğinden dolayı standart bir tişört fiyat listesi bulunmamaktadır. Vermek istediğiniz sipariş detaylarını bizlere ileterek, mail, telefon ya da whatsapp hattımız üzerinden toptan polo yaka tişört fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm diğer ürünlerde olduğu gibi lakos tişört modellerinde de sipariş adetiniz arttıkça o oranda daha ekonomik fiyatlar alabilmeniz mümkün olmaktadır.

Polo Yaka Tişört Görselleri
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mustafa akdeniz dedi ki:

    polo yaka t shirt ve sıfır yaka pamuklu fiyatlarınızı alabilirmiyim.iş kıyafetleri üreticisiyim.ayırlı işler 05337125603

BİR YORUM YAZIN

Dark Reklam Tişört X