Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Promosyon Tişört

10.02.2018
2 görüntülenme
Promosyon Tişört

Promosyon Tshirt

Promosyon tekstil ürünleri arasında promosyon tişört oldukça önemli bir yere sahiptir. Yaz aylarında en çok tercih edilen promosyon ürünü olan tshirt modelleri üzerine firma logo ve isimleri baskı ve nakış ile uygulanabilmektedir.

Promosyon tişört imalatı konusunda farklı kumaş ve gramajlar kullanılmaktadır. Promosyon bisiklet yaka tişört ve V yaka tişört imalatında süprem open end ve penye kumaş kullanılmaktadır.  Polo yaka tişört imalatı konusunda ise  ( lakost, lacoste olarak bilinen ) pike kumaş kullanılmaktadır.

Promosyon sıfır yaka, V yaka tişört modelleri üzerine logolarınız emprime baskı,transfer baskı, serigraf gibi baskı yöntemleriyle uygulanmaktadır.  Polo yaka tişört modelleri üzerine ise genellikle logonuz nakış işleme yöntemiyle uygulanmaktadır. Promosyon polo yaka tişört kısa kollu ve uzun kollu olarak üretilebilmektedir.

Promosyon Tişört Fiyatları

Promosyon tshirt imalatımız toptan olarak yapılmaktadır. Perakende satışımız yoktur.  Promosyon tişört fiyatları belirlenmesinde sipariş adeti,logo baskısı ve tişört modeli önemlidir. Siparişlerinizde bu kriterler göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılmaktadır. Yüksek adetli siparişlerinizde daha ucuz promosyon t shirt fiyatları yakalayabilirsiniz.

Promosyon tişört fiyatları, baskılı tişört, baskısız tişört, renkli tişört, beyaz tişört, promosyon tişört imalat ve  toptan promosyon tişört siparişileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Dark Reklam