Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Promosyon Tişört Fiyatları

01.06.2018
2 görüntülenme
Promosyon Tişört Fiyatları
Promosyon Tişört

Promosyon Tişört bir çok işletme tarafından gerek müşterilerine dağıtılmak üzere reklam tanıtım amaçlı promosyon ürün olarak gerekse de kendi çalışanlarına personel tişörtü, personel kıyafeti olarak kullanılması için yaz mevsiminde ihtiyaç duyulan ve tercih edilen bir promosyon tekstil ürünüdür.

Promosyon tshirt, farklı bir kaç model olarak üretilmektedir. Promosyon tişört modelleri arasında bisiklet yaka tişört, V yaka tişört ve polo yaka tişört bulunmaktadır. Farklı kumaşlardan promosyon tişört imalatı yapılabilmektedir.

Promosyon Tişört Baskı

Genel olarak iki tür tişört kumaşı vardır, bunlar pamuk ve polyester kumaşlardır. Polyester kumaşlar süblime, dijital baskı yapılabilen kumaş çeşididir. Pamuk kumaşlara ise serigraf, transfer ve emprime gibi baskılar uygulanabilmektedir. Polo yaka kumaşlar pamuk pike kumaştan üretilmektedir. Polo yaka tişörtlere genelde işletme logolarınız nakış olarak uygulanmaktadır.

Promosyon Tişört Fiyatları

Promosyon tişört fiyatları, promosyon ürün arayışı olan firmalar tarafından öncelikli olarak belirliyi bir faktördür. İstenilen ürüne, kullanım amacına, kumaşına, modeline, uygulanacak baskıya göre tişört fiyatları değişmektedir. Tişört fiyatları konusunda en belirleyi faktörlerden biri de sipariş adetidir. Düşük adetli siparişlere göre yüksek adetli tişört siparişlerinizde daha ucuz tişört fiyatlarını yakalayabilirsiniz. Beyaz ve renkli tişört modelleri arasında da ufak bir fiyat farkı bulunmaktadır. Tüm bu unsurlar fiyatları değiştirdiğinden dolayı baskılı promosyon tişört siparişleriniz için bizlere ulaşarak sipariş detaylarınızı iletebilir ve promosyon tişört siparişi verebilirsiniz.

Promosyon Tişört Görselleri

Tisort.web.tr
Hizmet
Promosyon Tişört
Firma
Tisort.web.tr,
G1 Blok No:297 Tekstilkent Esenler,Esenler,Türkiye — İstanbul-34235,
Telephone No.05432502688
Yer
Türkiye
Açıklama
Özel Firma Logo Baskılı Promosyon Tişört İmalatı ve Fiyatları.
Dark Reklam Tişört X