Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Turkuaz Polo Yaka Tişört

07.06.2018
2 görüntülenme
Turkuaz Polo Yaka Tişört
Promosyon Turkuaz Polo Yaka Tişört

Turkuaz polo yaka tişört, yaz aylarında sıkça kullanılan promosyon tekstil ürünlerinin başında gelmektedir. Farklı modelleri bulunan promosyon tişört ürünleri arasında Polo Yaka Tişört önemli bir yer tutmaktadır. Yakalı olması nedeniyle diğer tshirt modellerinden ayrılan polo yaka tişört, lakos tişört olarakta bilinmektedir. Diğer tişört modellerinden farklı olarak pamuk pike kumaşlardan üretilmektedir. Personel tişörtü, iş tişörtü, personel kıyafeti, işçi tişörtü olarak kullanımı yaygındır. Tisort.web,tr olarak sizlere Promosyon Toptan Polo Yaka Tişört imalatı ve toptan satışı yapmaktayız.

 

Polo Yaka Tişört Baskı

Promosyon Polo Yaka Tişört modelleri üzerine firma logo, isim veya sloganı baskı olarak uygulanabilmektedir. Tişörtün göğüs, sırt ve kol kısmına logo uygulanabilmektedir. Polo yaka tişörtlere baskı yapılabildiği gibi logo nakış işlemede yapılabilmektedir. Nakış işlemi polo yaka tişörtlerde yaygın olan logo uygulama şeklidir. Logo görselinizin deseni hazırlanarak polo yaka t-shirt üzerine uygulanabilmektedir.

Toptan Polo Yaka Tişört

Polo Yaka Tişört imalat ve satışımız toptandır. Perakende satışımız bulunmamaktadır. İmalat yapılması gereken ürünlerde toptan tişört minimum sipariş adetimiz 100 adettir. Stoklu toptan polo yaka tişört modellerimiz için minimum sipariş adeti 25 adettir. Toptan tişört imalatı ve toptan tişört siparişleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Polo Yaka Tişört Renkleri

  • Siyah – Beyaz – Saks Mavi – Turuncu – Lacivert
  • Koyu Yeşil -Sarı – Turkuaz – Açık Yeşil
  • Gri – Kırmızı – Bordo

Polo Yaka Tişört Fiyatları

Promosyon tişört fiyatları firmaların tişört alımları için kalite ile birlikte en çok dikkat ettikleri unsurdur. Ucuz Polo Yaka Tişört modelleri bulunduğu gibi daha kaliteli polo yaka tişört ürünleride bulunmaktadır. Promosyon polo yaka tişört fiyatları konusunda fiyata en büyük etkiyi tişört sipariş adeti, tişört kumaşı ve logo baskı detayları yapmaktadır. Toptan tişört fiyatları ve detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Polo Yaka Tişört Görselleri

Sıkça Sorulan Sorular
Perakende Satış Yapıyormusunuz?
Hayır, toptan tişört imalatı ve satışı yapmaktayız. Ürünlerle ilgili belirli minimum sipariş adetlerimiz vardır.
Siparişte ödeme koşullarınız nelerdir?
Tişört siparişlerinizde peşin çalışmaktayız. Sipariş başlangıcında ödemenin %50 'si peşin alınır, ürünleriniz hazırlandığında size bilgi verilerek kalan ödemenizin ardından kargoya verilir.
Kargo ve Nakliye Koşullarınız Nelerdir?
Siparişleriniz hazırlandığında kargo veya nakliye ile tüm illere gönderilebilir. Kargo veya nakliye ücreti alıcıya aittir. Ödeme tamamlanmadan ürünleriniz kargoya verilmez.
Sağ alttaki Whatsapp butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Teklif Al

    Dark Reklam