Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Mavi Polo Yaka Tişört

18.04.2019
2 görüntülenme
Mavi Polo Yaka Tişört
Saks Mavi Promosyon Polo Yaka Tişört

Saks mavi lakost tişört modelimizdir. Oldukça sıcak geçen yaz aylarında en çok kullanılan ve oldukça revaçta olan promosyon tekstil ürünleri arasında yer alan tişörtler birçok firma tarafından reklam tanıtım çalışmalarında kullanılmaktadır. Farklı modeli bulunan promosyon tişört ürünleri arasında Polo Yaka Tişört önemli bir yere sahiptir. Yakalı olması nedeniyle diğer tişört modellerinden ayrılan polo yaka tişört, lakost tişört olarak da bilinmektedir. Diğer tişört modellerinden farklı olarak pamuk pike kumaşlardan üretilmektedir. Personel tişörtü, iş tişörtü, personel kıyafeti, işçi tişörtü olarak kullanımı mevcuttur. Tisort.web.tr olarak sizlere Mavi Promosyon Polo Yaka Tişört imalatı ve toptan satışı yapmaktayız.

Saks Mavi Polo Yaka Tişört

Baskılı Polo Yaka Tişört

Promosyon Polo Yaka Tişört modelleri üzerine firma logo, isim veya sloganı baskı olarak uygulanabilmektedir. Tişörtün göğüs, sırt ve kol kısmına logo uygulanabilmektedir. Saks mavi renk Polo yaka tişörtlere baskı yapılabildiği gibi logo nakış işlemede yapılabilmektedir. Nakış işlemi polo yaka tişörtlerde yaygın olan logo uygulama şeklidir. Logo görselinizin deseni hazırlanarak polo yaka tshirt üzerine uygulanabilmektedir. Bu şekilde nakışlı polo yaka tişört imalatı yapılabilmektedir.

Toptan Polo Yaka Tişört

Polo Yaka Tişört imalatı ve satışımız toptandır. Perakende satışımız bulunmamaktadır. İmalat yapılması gereken ürünlerde toptan tişört minimum sipariş adetimiz 100 adettir. Stoklu toptan polo yaka tişört modellerimiz için minimum sipariş adeti 25 adettir. Toptan tişört imalatı ve toptan tişört siparişleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Polo Yaka Tişört Renk Seçenekleri

  • Siyah – Beyaz – Saks Mavi – Turuncu – Lacivert
  • Koyu Yeşil -Sarı – Turkuaz – Açık Yeşil
  • Gri – Kırmızı – Bordo

Polo Yaka Lakos Tişört Fiyatları

Promosyon tişört fiyatları firmaların tişört alımları için kalite ile birlikte en çok dikkat ettikleri unsurdur. Ucuz Polo Yaka Tişört modelleri bulunduğu gibi daha kaliteli Lakos tişört ürünleri de bulunmaktadır. Promosyon lakos tişört fiyatları konusunda fiyata en büyük etkiyi tişört sipariş adeti, tişört kumaşı ve logo baskı detayları yapmaktadır. Toptan tişört fiyatları ve detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Polo Yaka Tişört Görselleri

Mavi Polo Yaka Tişört

Sıkça Sorulan Sorular
Perakende Satış Yapıyormusunuz?
Hayır, toptan tişört imalatı ve satışı yapmaktayız. Ürünlerle ilgili belirli minimum sipariş adetlerimiz vardır.
Siparişte ödeme koşullarınız nelerdir?
Tişört siparişlerinizde peşin çalışmaktayız. Sipariş başlangıcında ödemenin %50 'si peşin alınır, ürünleriniz hazırlandığında size bilgi verilerek kalan ödemenizin ardından kargoya verilir.
Kargo ve Nakliye Koşullarınız Nelerdir?
Siparişleriniz hazırlandığında kargo veya nakliye ile tüm illere gönderilebilir. Kargo veya nakliye ücreti alıcıya aittir. Ödeme tamamlanmadan ürünleriniz kargoya verilmez.
Sağ alttaki Whatsapp butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Teklif Al

    Dark Reklam