Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Tübitak Tişört Şapka – Baskılı Tübitak 4006 Tişörtü

10.04.2019
1 görüntülenme
Tübitak Tişört Şapka – Baskılı Tübitak 4006 Tişörtü
TÜBİTAK TİŞÖRT ve ŞAPKA

Baskılı TÜBİTAK 4006 Tişörtü ve Şapka

TÜBİTAK Bilim Fuarında kullanılmak üzere hazırlanan Baskılı Tübitak Tişört ve Baskılı Tübitak Şapka modelimizdir.

TÜBİTAK Bilim Şenliği

Ülkemizin ve hepimizin geleceği olan çocuklarımızda bilim kültürünü yaygınlaştırmak, ülke kalkınmasına katkı sağlama, ülkemizi muhasır medeniyetler seviyesine çıkarma evlatlarımızın sürekli gelişmekte olan çağımızın gerektirdiği tüm bilgi ve becerilerle donanmaları için  5-12. sınıflarda öğrenimlerini sürdüren  çocuklarımızın eğitim programı çerçevesinde ve şahsi beceri,ilgi alanları doğrultusunda kendilerinin belirlemiş oldukları alanlarda çeşitli araştırmalar yaparak daha sonrada yapmış oldukları araştırma sonuçlarını sunabilecekleri hem öğrenip hem de eğlenebilecekleri bir fuardır.

TÜBİTAK BİLİM FUARI KAPSAMI

Fuar kapsamı içerisinde her yıl öğrencilerimiz kendilerine ait düşünce ve fikirlerini bir proje haline getirirler ve Tubitak Bilim Fuarında bu projelerini sunabilme fırsatı elde ederler. Bilim Fuarı bir yarışma değildir, bu sayede yarışma ve kazanma kaygısı çocuklarımızda bir stres yaratmaz, eğlenerek öğrenmelerine olacak sağlar. Baskı ve stres altında olmayan öğrenciler rahatça kendi projelerini sergileyebilme fırsatına sahip olurlar.

2015 yılında TUBİTAK  ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanmış olan bu  protokol sayesinde, öğrenim hayatına devam etmekte olan öğrencilerimize bilim kültürü kazandırmak, bilimi tanıtmak, farklı bilim alanlarına merak uyandırmak ve bilimi sevdirmek amacıyla her yıl okullarda çeşitli bilim fuarları düzenlenmesi desteklenmiştir.

TÜBİTAK BİLİM ŞENLİĞİ AMACI:

Düzenlenmekte olan bilim fuarı ile bir çok faydalı amaç hedeflenmektedir. Bu hedefleri kısa başlıklar altında toplamak gerekirse ;

 • Öğrenciler için bilim ve bilimsel çalışmaların teşvik edilmesi.
 • Bilimin kültürünün teşviki ve yaygın hale getirilmesi.
 • Öğrencilerin proje oluşturma ve sunabilme yetisine kavuşturulması.
 • Tüm öğrencilere çeşitli araştırma teknikleri öğretilmesi.
 • Her çocuğa kendini gösterebilme ve proje fırsatı tanınması.
 • Çocukların yeni ortamlara uyum sağlamasının geliştirilmesi.
 • Öğrencilerin eğlenerek öğrenmeleri,kendilerini gösterebilmeleri.
 • Hayatta karşılaşılan problemlere karşı bilimsel bakış açısı kazanabilmeleri.

Tübitak Şapka Tişört Seti

TÜBİTAK TİŞÖRTÜ

Üst kısımda kısaca sıralamış olduğumuz hedefler kapsamında fuara katılan çocuklarımızı bilim şenliğine daha da teşvik etmek, öğrenim gördükleri okullanına aidiyetlerini arttırmak amaçlı olarak farklı TÜBİTAK tişört modelleri üretilmektedir. Üzerinde fuarın ve okul görselleri bulunan süblime transfer baskılı Tübitak tişört ve şapkalar etkinliğe katılmakta olan öğrencilere verilmektedir. Onlara verilen bu küçük hediye sayesinde kendilerini biraz daha özel hissetmeleri amaçlanmaktadır. Tübitak tişörtü her yaştan çocuklar tarafından fuar süresinde severek giyilen bir ürün olarak göze çarpmaktadır.

Tübitak Şapka

TÜBİTAK baskılı tişört modelleri genellikle yine Tübitak baskılı şapka ile set halinde hazırlanmakla birlikte, sadece tshirt olarak da üretilebilmektedir. Tübitak şapkası üzerinde fuar logosu süblime transfer baskı yapılarak hazırlanmaktadır. Bu tür ürünler etkinliklerde çocuklarımıza verildiğinde öncelikli olarak onların motivasyonlarına katkı sağlamakta, proje bazlı çalışmalar konusunda teşvik edici olmakta ve aidiyetlerini arttırmaktadır. Onlar için kendilerini oldukça değerli hissedecekleri kıymetli bir hediye olmaktadır.

Tişört İmalatı

TÜBİTAK Bilim fuarı tişörtü micro polyester kumaşlardan üretilmekte olan kaliteli beyaz t shirt modelleridir. Bu ürünler üzerine sizlerin isteyeceğiniz görsel tasarımlar dijital baskı yöntemi ile uygulanabilmektedir. Bu baskı türü oldukça dayanıklı bir baskı yöntemidir ve yıkama sonrasında hiç bir şekilde baskılar tişört üzerinden çıkmaz, soyulup dökülmez. Tübitak tişörtleri genellikle  sağ veya sol göğüs kısmında fuar logosu bulunan, ön göğüste sizlerin belirleyeceği görseller ya da okul logosu bulunmakta olan bir tasarıma sahiptir. Öğrencilerin üzerinde okudukları okulun logosu bulunmakta olan bir tubitak tshirt ile bu etkinliğe katılması, hem onları bir arada olma, topluluk oluşturma konusunda etkiler hemde temsil etmekte oldukları okullarını da bir adım öne çıkarabilmektedir.

Standart bilim fuarı Tübitak 4006 tişörtü tasarımlarını tercih edebileceğiniz gibi öğrencilerinizin etkinliğe katıldıkları, hazırlandıkları proje ile ilgili her hangi bir ikon, simge tişört üzerine baskı yapılabilmektedir. Bu sayede projenizi daha da ön plana çıkarmanız ve sergilemeniz mümkün olabilecektir.

Görsellik her konuda olduğu gibi bu etkinlik içinde oldukça önem arz etmektedir. Bu noktada bilim fuarına katılan öğrenciler ve temsil ettikleri okulları için görselliğin reklam gücünü kullanma amaçlı olarak baskılı Tübitak Tişört Şapka oldukça önemlidir. Görsellik hafızada en çok kalan yöntemdir.

TÜBİTAK TİŞÖRT ŞAPKA BEDENLERİ

Yetişkinler için Bedenler;

 • Xsmal – Small
 • Medium – Large
 • XLarge – XXLarge

Çocuklar için Bedenler;

 • 8 yaş
 • 9 yaş
 • 10 yaş
 • 11 yaş

Tübitak Bilim fuarı ürünleri ile çocuklarımızın eğlenerek öğrenecekleri, bilim alanında çeşitli ürünlerini ve Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik alanlarındaki projelerini sunacakları bu fuar için sizlerde öğrencileriniz için Tubitak Çocuk Tişörtü Şapka siparişi verebilirsiniz.

Tişört Beden Ölçüleri

Tişört Beden Ölçüleri

TİŞÖRT BEDEN TABLOSU
Beden ölçüleri + – 1 cm oynayabilmektedir.
 BEDEN ÖLÇÜLERİ GENİŞLİK (cm) YÜKSEKLİK (cm)
1 Yaş 28 38
2 Yaş 29 40
3-4 Yaş 32 44
4-5 Yaş 34 46
6-7 Yaş 36 50
8-9 Yaş 40 53
9-10 Yaş 42 57
11-12 Yaş 44 62
13-14 Yaş 46 66
Small 50 69
Medium 52 71
Large 54 74
XLarge 57 77
XXLarge 60 80

Tübitak Tişört Şapka Örnekleri

Sıkça Sorulan Sorular
Perakende Satış Yapıyormusunuz?
Hayır, toptan tişört imalatı ve satışı yapmaktayız. Ürünlerle ilgili belirli minimum sipariş adetlerimiz vardır.
Siparişte ödeme koşullarınız nelerdir?
Tişört siparişlerinizde peşin çalışmaktayız. Sipariş başlangıcında ödemenin %50 'si peşin alınır, ürünleriniz hazırlandığında size bilgi verilerek kalan ödemenizin ardından kargoya verilir.
Kargo ve Nakliye Koşullarınız Nelerdir?
Siparişleriniz hazırlandığında kargo veya nakliye ile tüm illere gönderilebilir. Kargo veya nakliye ücreti alıcıya aittir. Ödeme tamamlanmadan ürünleriniz kargoya verilmez.
Sağ alttaki Whatsapp butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Teklif Al

Ürün
product image
Puan
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 18 votes
Üretici
Tisort.web.tr
Ürün Adı
TÜBİTAK Tişört
Fiyat
16
Stok Durumu
Available in Stock
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Nazan Şen dedi ki:

  50 Adet Tübitak Tişört için fiyat bilgisi alabilirmiyim?

  1. tsrt dedi ki:

   Tübitak Tişört için fiyat bilgilisi iletildi. Teşekkürler.

 2. Mert Devran dedi ki:

  Okul adı ve Tübitak baskılı tişört şapka set olarak fiyatı nedir?

  1. tsrt dedi ki:

   Tübitak Şapka Tişört set fiyatı iletildi.

 3. Yasemin Mene dedi ki:

  Öğrenciler için Tübitak Şapka Tişört yaptırmayı düşünüyoruz, fiyat verebilirmisiniz?

  1. tsrt dedi ki:

   Baskılı tişört şapka için fiyatları iletildi.

 4. Neslihan Kalecik dedi ki:

  Merhaba baskılı tişört ve baskılı şapka fiyatları için bilgi verebilirmisiniz? Toplamda 213 adet tişört ve 210 adet baskılı şapka olacak.

  1. tsrt dedi ki:

   Fiyatlar gönderilmiştir. Teşekkürler.

Web Tasarım : Dark Reklam