Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Polar Şal

Promosyon Polar Şal

Promosyon Toptan Polar Şal modelleri artık bir çok Cafe & Restaurant işletmeleri tarafından kullanılmakta olan bir tekstil ürünüdür. Cafe Şalları Özellikle teras, bahçe gibi açık hava mekanları bulunan işletmeler için müşteri memnuniyeti açısından olmazsa olmaz ürünlerden biri haline gelmiştir. Polar omuz şalı serin geçen mevsimlerde müşteriler tarafından sıklıkla talep edilmektedir. Bunun yanı sıra günümüzde nişan, düğün gibi organizasyonlarda da polar şallar kullanılmaktadır.

Tisort.web.tr gerek çeşitli organizasyonlarda kullanılmak üzere gerekse de işletmelerinizde kullanılmak üzere özel firma logo nakışlı cafe polar omuz şalı imalatı ve toptan satışı yapmaktadır.

 

Siyah Toptan Polar Şal

Standart Püsküllü 170*70 cm Siyah Polar Şal “Eker”

Toptan Polar Şal

Polar şal imalatımız toptan imalat ve toptan satış üzerine yapılmaktadır. Bu noktada perakende şal satışımız yoktur. Polar renk kartelası içerisinden kurumsal renklerinize uygun olarak seçeceğiniz ürünlerde minimum polar şal imalatımız 50 adettir. Stokta mevcut olan ürünlerde ise minimum 20 adet siparişler almaktayız.

Standart Polar Ölçüleri 70 * 170 cm’dir. İsteğe göre 70 cm olan en kısmı genişletilebilir. Şalların uç kısmı püsküllü yada püskülsüz olarak üretilebilir. Cafe, Restaurant, Firma logolarınız nakış işleme yapılabilir.

Toptan Polar Şal Fiyatları

Krem Polar Şal

Şal Fiyatları

Polar şal fiyatları reklam promosyon bütçesine göre hareket etmeye çalışan her işletme açısından oldukça önem arz etmektedir. Fakat bu noktada şal fiyatları konusuna direk etki eden bazı faktörler göz ardı edilmemelidir. Öncelikle kullanılan kumaş gramajı ve kumaş kalitesi fiyat konusunda en büyük etkendir. Tisort.web.tr olarak bu noktada her zaman 1. kalite polar kumaşları kullanmaktayız.

Bir diğer konu ise sipariş adetinizdir. Düşük adetli siparişleriniz için daha yüksek fiyatlar çıkabileceği gibi sipariş adetlerinizin artması halinde ucuz polar şal fiyatlarını yakayalabilirsiniz. Kumaş ve sipariş adetinin yanı sıra ürün üzerine işlenecek logo nakışları da fiyatları etkilemektedir. Bu noktada bizlere ulaşarak, detayları iletebilir ve daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Polar Şal Dikişleri

İsteğe göre şalların kenarları dikişsiz, overlock dikişli veya çoban dikişli olarak üretilebilmektedir. Bu tür uygulamalar genel olarak daha yüksek adetli siparişlerde yapılmakta, promosyon şal fiyatlarını arttırmakla birlikte ürünlere çok daha şık bir görünüm kazandırmaktadır.

Çoban Dikişli Toptan Polar

Dikişli Polar Şal

Toptan Polar Kumaş Türleri

  • 280 gr 1.kalite antipilling (tüylenmez) kumaş
  • 220 gr 1.kalite antipilling (tüylenmez) kumaş

Toptan polar imalatı konusunda kullanmakta olduğumuz 2 farklı gramaj mevcuttur. 280 gr biraz daha kalın ve 220 gr kumaşa göre biraz daha maliyetli bir kumaş türüdür.

Polar Renk Kartelası

Geniş polar renk kartelamız içerisinden firmalarınızın kurumsal renklerine uygun olarak polar renk seçimi yapabilirsiniz.

Polar Renk Kartelası. Polar Kumaş Renkleri.

Polar Renk Kartelası

Polar Şal Nakış İşleme

1.Kalite polar kumaşlar üzerine cafe, restaurant yada işletmelerinizin isim, logo, sloganlarını nakış işleme olarak uygulayabilmekteyiz. Teknolojik nakış makineleri ile görselleriniz sorunsuz olarak işlenebilmekte ve firmanıza özel bir promosyon şal haline getirilmektedir.

Polar Şal Modelleri

Görsellerde bizimle çalışmış firma referanslarımızı da içeren, şimdiye kadar ürettiğimiz polar şal örneklerimizden bazılarını görebilirsiniz. Toptan Polar Şal siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Perakende Satış Yapıyormusunuz?
Hayır, toptan tişört imalatı ve satışı yapmaktayız. Ürünlerle ilgili belirli minimum sipariş adetlerimiz vardır.
Siparişte ödeme koşullarınız nelerdir?
Tişört siparişlerinizde peşin çalışmaktayız. Sipariş başlangıcında ödemenin %50 'si peşin alınır, ürünleriniz hazırlandığında size bilgi verilerek kalan ödemenizin ardından kargoya verilir.
Kargo ve Nakliye Koşullarınız Nelerdir?
Siparişleriniz hazırlandığında kargo veya nakliye ile tüm illere gönderilebilir. Kargo veya nakliye ücreti alıcıya aittir. Ödeme tamamlanmadan ürünleriniz kargoya verilmez.
Sol alttaki Whatsapp butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Teklif Al

    Ürün fiyatı Minimum 50 adet nakışsız siparişler için geçerlidir. Nakışlı ve daha yüksek adet siparişleriniz için bize ulaşın.

    Dark Reklam Tişört X