Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Erkek Penye Tişört

1.Kalite Basic Erkek Penye Tişört

Erkek Basic Penye Tişört

Toptan Tişört ürünlermiz arasında bulunan en iyi kalite olan 1.kalite basic toptan erkek penye tişört modelimizdir. Bu T-Shirt modelimiz %100 pamuk penye kumaşlardan imal edilmektedir. İyi kalite promosyon tişört ihtiyacı bulunan işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilen bir tişört modelidir.

Erkek penye tişört modelimiz ince yakalı, yaka içinde temizleme biyesi bulunan ve yan dikişli olarak üretilmektedir. Promosyon penye tshirt modeli üzerine istenilen firma logosu, slogan veya görsel baskı yapılabilmektedir. Bisiklet yaka penye tişört satışlarımız toptandır, perakende satışımız bulunmamakla birlikte minimum sipariş adetimiz 30 adettir. Stoklu olarak bulunan tişörtlerimizden farklı bedenlerde ihtiyaçlarınıza göre sipariş verebilirsiniz.

Baskılı Bisiklet Yaka Tişört

Toptan baskılı tişört imalatı yapmakta olan Tisort.web.tr üzerinden bizlere ulaşarak toptan tişört siparişi verebilirsiniz. Kurumsal renklerinize uygun olan tişört rengini seçtikten sonra bedenleri ile birlikte logonuzu bizlere iletebilirsiniz. Tişörtler üzerine transfer baskı yöntemi ile logolarınız uygulanmaktadır. Yüksek adetli promosyon tişört siparişlerinizde logo görselinize göre emprime baskı, dijital baskı gibi yöntemlerle de tişört baskı çalışmaları yapılabilmektedir.

Toptan Erkek Tişört

Penye Basic Tişört

Basic Tişört Renkleri
  • Siyah – Beyaz 
  • Kırmızı – Mavi
  • Lacivert – Sarı
  • Gri – Turkuaz
  • Yeşil – Turuncu
Basic Toptan Tişört Fiyatları

Tişört fiyatları ve ucuz tişört arayışı belirli reklam bütçesi ayırmış olan her firma tarafından araştırılmakta ve sorulmaktadır. Bu noktada her firmanın sipariş adeti, baskı görseli vb sipariş detaylarının farklı olmasından dolayı standart bir tişört fiyat listesi bulunmamaktadır. Gerekli detayları bizlere telefon, whatsapp veya email ile ileterek toptan tişört fiyat teklifi alabilirsiniz.

Erkek Basic Tişört Görselleri
Dark Reklam Tişört X