Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Turuncu Promosyon Bisiklet Yaka Tişört

02.03.2018
1 görüntülenme
Turuncu Promosyon Bisiklet Yaka Tişört
Turuncu Promosyon Bisiklet Yaka Tişört

Turuncu renk kumaşlardan üretilmiş promosyon bisiklet yaka promosyon tişört modelimizdir.  Bisiklet yaka tişörtler en sık tercih edilen promosyon tişört modelleri arasında bulunmaktadır. Üzerinde firma logonuzun bulunduğu bir turuncu promosyon tişört oldukça etkili bir reklam aracına dönüşebilmektedir. Promosyon tişörtler pamuk süprem open end, pamuk penye ve polyester kumaşlardan üretilebilmektedir. Tshirt üretimi konusunda kullanılan kumaş türü hem tişört kalitesine hemde tişört fiyatlarına etki etmektedir. Toptan baskılı promosyon tişört siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Promosyon Tişört Baskı

Promosyon tişört modelleri üzerine firma logo ve isimleriniz nakış ve baskı yöntemleriyle uygulanabilmektedir. Polo yaka tişörtler üzerine genellikle logo nakış uygulaması yapılmakta, bisiklet yaka promosyon tişört, V yaka tişört gibi ürünler üzerine ise baskı yöntemi uygulanmaktadır. Logonuzun renk sayısı ve tasarımına göre transfer baskı, emprime baskı, serigrafi gibi yöntemlerle baskı yapılabilmektedir. Promosyon tişört baskı hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Tshirt Özellikleri

  1. 145 gr Penye, Open end Kumaş
  2. Farklı Renk Seçenekleri
  3. Logo Baskı İmkanı
  4. S,M,L,XL Bedenler
  5. Sıfır Yaka Tişört

Ürün Görselleri
Promosyon Tişört Fiyatları
Promosyon tişört fiyatları, tişört sipariş adetiniz, tişört kumaşı, logo baskı renk sayısı ve uygulanacak alan, ütü paket özellikleri gibi kriterlere göre değişiklik gösterebildiğinden, toptan tişört siparişlerinizde logonuzu ve gerekli bilgileri bize ileterek fiyat alınız.
Sıkça Sorulan Sorular
Perakende Satış Yapıyormusunuz?
Hayır, toptan tişört imalatı ve satışı yapmaktayız. Ürünlerle ilgili belirli minimum sipariş adetlerimiz vardır.
Siparişte ödeme koşullarınız nelerdir?
Tişört siparişlerinizde peşin çalışmaktayız. Sipariş başlangıcında ödemenin %50 'si peşin alınır, ürünleriniz hazırlandığında size bilgi verilerek kalan ödemenizin ardından kargoya verilir.
Kargo ve Nakliye Koşullarınız Nelerdir?
Siparişleriniz hazırlandığında kargo veya nakliye ile tüm illere gönderilebilir. Kargo veya nakliye ücreti alıcıya aittir. Ödeme tamamlanmadan ürünleriniz kargoya verilmez.
Sağ alttaki Whatsapp butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Teklif Al

    Dark Reklam