Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Sarı Promosyon Bisiklet Yaka Tişört

03.03.2018
2 görüntülenme
Sarı Promosyon Bisiklet Yaka Tişört
Sarı Promosyon Bisiklet Yaka Tişört

Sarı renk pamuklu penye ve open end kumaşlardan üretmekte olduğumuz bisiklet yaka promosyon tişört ürünümüzdür.  Sıfır yaka promosyon tişörtler en çok kullanılan promosyon tişört modellerimiz arasında bulunmaktadır.  Sıcak geçen yaz mevsiminde pamuklu tişörtler hem yumaşak yapısı hem ter çekme özellikleri ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Üzerinde firmanızın ismi ve logosunun bulunduğu bir baskılı promosyon tişört oldukça etkili bir reklam aracına dönüşebilmektedir. Promosyon tişörtler pamuk süprem open end, pamuk penye ve polyester kumaşlardan üretilebilmektedir. Tshirt üretimi konusunda kullanılan kumaş türü hem tişört kalitesine hemde tişört fiyatlarına etki etmektedir. Toptan baskılı promosyon tişört siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Promosyon Tişört Baskı

Promosyon tişört modelleri üzerine firma logo ve isimleriniz nakış ve baskı yöntemleriyle uygulanabilmektedir. Polo yaka tişörtler üzerine genellikle logo nakış uygulaması yapılmakta, bisiklet yaka promosyon tişört, V yaka tişört gibi ürünler üzerine ise baskı yöntemi uygulanmaktadır. Logonuzun renk sayısı ve tasarımına göre transfer baskı, emprime baskı, serigrafi gibi yöntemlerle baskı yapılabilmektedir. Promosyon tişört baskı hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Tshirt Özellikleri

 1. 145 gr Penye, Open end Kumaş
 2. Farklı Renk Seçenekleri
 3. Logo Baskı İmkanı
 4. S,M,L,XL Bedenler
 5. Sıfır Yaka Tişört

Ürün Görselleri

Sarı Promosyon Tişört

Promosyon Tişört Fiyatları
Promosyon tişört fiyatları, tişört sipariş adetiniz, tişört kumaşı, logo baskı renk sayısı ve uygulanacak alan, ütü paket özellikleri gibi kriterlere göre değişiklik gösterebildiğinden, toptan tişört siparişlerinizde logonuzu ve gerekli bilgileri bize ileterek fiyat alınız.
Sıkça Sorulan Sorular
Perakende Satış Yapıyormusunuz?
Hayır, toptan tişört imalatı ve satışı yapmaktayız. Ürünlerle ilgili belirli minimum sipariş adetlerimiz vardır.
Siparişte ödeme koşullarınız nelerdir?
Tişört siparişlerinizde peşin çalışmaktayız. Sipariş başlangıcında ödemenin %50 'si peşin alınır, ürünleriniz hazırlandığında size bilgi verilerek kalan ödemenizin ardından kargoya verilir.
Kargo ve Nakliye Koşullarınız Nelerdir?
Siparişleriniz hazırlandığında kargo veya nakliye ile tüm illere gönderilebilir. Kargo veya nakliye ücreti alıcıya aittir. Ödeme tamamlanmadan ürünleriniz kargoya verilmez.
Sağ alttaki Whatsapp butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Teklif Al

  1000 adet ve üzeri Baskı ve Kdv hariç fiyatlardır.

  Ürün
  product image
  Puan
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 7 votes
  Üretici
  Tisort.web.tr
  Ürün Adı
  Sarı Bisiklet Yaka Tişört
  Fiyat
  Fiyat Alınız
  Stok Durumu
  Pre-Order Only
  Dark Reklam