Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Ucuz Promosyon Şapka

Yerli İmalat
22.04.2019
1 görüntülenme
Ucuz Promosyon Şapka
Ucuz Promosyon Şapka - Yerli İmalat
Model: 5 Parça Yerli

Promosyon Şapka özellikle sıcak geçmekte olan yaz mevsiminde, reklam tanıtım promosyon çalışmaları yaptırma düşüncesinde firmalar tarafından oldukça sık tercih edilen tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. Sıcak aylarda en çok kullanılan tekstil giyim ürünlerinden biri olan şapkalar, gün içerisinde kullanıldıkları ve şapkayı takan kişiler tarafından bir çok yerde farklı kitlelere görünebilir olduklarından bu durum ürünün etkili bir reklam malzemesi olmasını sağlamaktadır. Bu reklamlar promosyon şapka modelleri üzerine firma logo veya isimlerinin baskı yapılması ile sağlanmaktadır. Ucuz Promosyon Şapka modelimiz diğer modellerin aksine yerli imalattır. Siper üzeri 4 dikişi bulunmakta ve arka ayar kısmı cırt bant olarak üretilmektedir. Polyester kumaşa sahip olan ürünlerimizin ön ve yan kısımlarına baskı yapılabilmektedir.

Promosyon Şapka Fiyat

Promosyon şapka fiyatları reklam çalışması yaptırmak isteyen işletmeler için en önemli kısımlardan biridir. Bu sebeple fiyatları daha yüksek olan ithal şapkalar yerine, ekonomik fiyatları ucuz promosyon şapka imalatımız hizmetinizdedir. Toptan şapka siparişleriniz için en uygun fiyatları vermeye çalışmaktadır. Minimum 1000 adet ve üzeri siparişleriniz ile daha ucuz şapka fiyatları yakalamanız mümkün olacaktır.

En ucuz şapka beyaz şapka modelidir. Gövde beyaz siper kısmı farklı renklerde de üretilebilmektedir, bu modellerde fiyat farkı bulunmaz. Beyaz harici düz renk ( siyah, kırmızı, mavi, sarı, turuncu) gibi tek renkten oluşan modellerde ufak bir fiyat farkı bulunmaktadır. Promosyon baskılı şapka imalatı ve sipariş için bize ulaşabilirsiniz.

  1. 5 Parça Şapka Modeli
  2. Siper Üzeri 4 Dikiş
  3. Plastik Tepe Düğmesi
  4. Farklı Renk Seçenekleri.
  5. Logo Baskı
  6. Arka Ayar Cırt Bant
  7. Polyester Kumaş
  8. Yerli İmalat

Şapka Resimleri

Toptan Ucuz Promosyon Şapka

 

Sağ alttaki Whatsapp butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Teklif Al

    Dark Reklam