Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Tübitak Şapka Tişört

Anasayfa » Tübitak Şapka Tişört

Tübitak Tişört Şapka

Baskılı TÜBİTAK Tişört ve Şapka

Tübitak Bilim Fuarı için hazırlanmış olan, projeleri ile 4006 Tübitak Bilim Şenliği’ne katılacak öğrenciler için micro polyester kumaşlı, kaliteli, yıkama sonrası çekme, baskı dökülmesi olmayan Baskılı Tübitak Tişört Şapka modellerimiz. Alt kısımdaki Teklif Al bölümünden sipariş detaylarınızı bizlere ileterek Tübitak Tişörtü satın alabilirsiniz.

TÜBİTAK TİŞÖRTÜ

Üst kısımda kısaca sıralamış olduğumuz hedefler kapsamında fuara katılan çocuklarımızı bilim şenliğine daha da teşvik etmek, öğrenim gördükleri okullanına aidiyetlerini arttırmak amaçlı olarak farklı TÜBİTAK tişört modelleri üretilmektedir. Üzerinde fuarın ve okul görselleri bulunan süblime transfer baskılı Tübitak tişört ve şapkalar etkinliğe katılmakta olan öğrencilere verilmektedir. Onlara verilen bu küçük hediye sayesinde kendilerini biraz daha özel hissetmeleri amaçlanmaktadır. Tübitak tişörtü her yaştan çocuklar tarafından fuar süresinde severek giyilen bir ürün olarak göze çarpmaktadır.

TÜBİTAK ŞAPKA

TÜBİTAK baskılı tişört modelleri genellikle yine Tübitak baskılı şapka ile set halinde hazırlanmakla birlikte, sadece tshirt olarak da üretilebilmektedir. Tübitak şapkası üzerinde fuar logosu süblime transfer baskı yapılarak hazırlanmaktadır. Bu tür ürünler etkinliklerde çocuklarımıza verildiğinde öncelikli olarak onların motivasyonlarına katkı sağlamakta, proje bazlı çalışmalar konusunda teşvik edici olmakta ve aidiyetlerini arttırmaktadır. Onlar için kendilerini oldukça değerli hissedecekleri kıymetli bir hediye olmaktadır.

Tübitak Tişörtü ve Şapka Örnekleri

TÜBİTAK Tişört Şapka

Sıkça Sorulan Sorular
Tübitak Tişörtü Kalitesi Nedir?
Üretimini yapmış olduğumuz Tübitak tişörtleri micro polyester kumaşlardan imal edilen tişört modelleridir. Polyester kumaş pamuk kumaşa göre daha sağlam ve parlak görünüme sahiptir.
Tişörtler Yıkanınce Çekme Solma Yapar mı?
Kaliteli polyester kumaşlardan üretmekte olduğumuz tişörtler yıkama sonrası çekme solma yapmaz. Ayrıca çıkmayan süblime transfer baskı yapıldığından baskısıda yıkama ile dökülmez.
Tübitak Tişört Bedenleri Nelerdir?
Tübitak Promosyon Tişört modellerimiz stoklu olarak XXS-XS-S-M-L-XL-XXL bedenlerde bulunmaktadır. Ortaokul ve Lise çocukları için uygun bedenlerdir.
Perakende Satış Yapıyormusunuz?
Hayır, toptan tişört imalatı ve satışı yapmaktayız. Ürünlerle ilgili belirli minimum sipariş adetlerimiz vardır.
Siparişte ödeme koşullarınız nelerdir?
Tişört siparişlerinizde peşin çalışmaktayız. Sipariş başlangıcında ödemenin %50 'si peşin alınır, ürünleriniz hazırlandığında size bilgi verilerek kalan ödemenizin ardından kargoya verilir.
Kargo ve Nakliye Koşullarınız Nelerdir?
Siparişleriniz hazırlandığında kargo veya nakliye ile tüm illere gönderilebilir. Kargo veya nakliye ücreti alıcıya aittir. Ödeme tamamlanmadan ürünleriniz kargoya verilmez.
Sağ alttaki Whatsapp butonuna tıklayarak bilgi alabilirsiniz.
Teklif Al

Web Tasarım : Dark Reklam