Size bir telefon kadar yakınız
0543 250 26 88
Dil Seçin
trende

Promosyon Toptan Polo Yaka Tişört

12.02.2021
55 görüntülenme
Promosyon Toptan Polo Yaka Tişört
Toptan Promosyon Polo Yaka Tişört

Polo Yaka Tişört pamuk penye, open end ya da polyester pike kumaşlardan yakalı ve düğmeli olarak üretilen tişört modelleridir. Yakalı olması ve kalın pike kumaşı nedeniyle kurumsal görünüm için en çok tercih edilen promosyon tişört modelidir.

Promosyon Polo Yaka Tişört üzerine kurumsal firma logo baskı veya nakış işleme uygulamaları yapılabilmektedir. Tişörtlerin ön tarafına göğüs kısmına, sırt veya kol bölgesine tişört logo baskı işlemi uygulanabilmektedir. Üzerinde firma logosu bulunan ürünler kullanan çalışanlar için hem marka aidiyet duygusu artar hem de müşteriler açısından kurumsal bir görünüm oluşur. Bu nedenle bir çok firma personel kıyafeti, iş tişörtü olarak yakalı tişört tercih etmektedir.

Sarı Polo Yaka Tişört

Polo Yaka Tişört Fiyatları

Polo Yaka Tişört Fiyatları her farklı sipariş için farklılık göstermektedir. Bu fiyat farklarının oluşması ve tişört fiyatlarını belirleyen önemli faktörler ise; Tişört Modeli, Tişört Kumaşı, Sipariş Adeti ve Logo Baskı Görseli olarak sıralanabilir.  Minimum toptan polo yaka tişört sipariş adetimiz 30 adettir. Tişört fiyatları sipariş adeti yükseldikçe düşmektedir. Bu nedenle yüksek adetli siparişlerinizde daha uygun fiyatlı ürün satın alabilirsiniz.

Baskılı Polo Yaka Tişört

Hazır stoklu tişörtlerimiz üzerine sadece logo baskı işlemi ile firma loıgolarınızı uygulamaktayız. Nakışlı siparişleriniz için sıfırdan imalat yapılması gerekmektedir. Sipariş esnasında logonuzu gönderirken nakış mı yoksa baskı mı istediğinizi belirtebilirsiniz. Logo görselinize göre size hangi yöntemin daha uygun olacağı konusunda bilgi vermekteyiz. Baskı yöntemlerimiz arasında transfer baskı, emprime baskı ve ofset baskı gibi tişört baskı çeşitleri bulunmaktadır.

Polo Yaka Tişört Görselleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Dark Reklam